کد خبر: 702421
تاریخ انتشار :

دختر امام خمینی: رهبری در مواضع خود همچون امام، شجاع و باصلابت هستند

در آستانه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی ظهر امروز با حضور در منزل زهرا مصطفوی دختر امام خمینی (ره) با وی دیدار و گفت وگو کرد.

دختر امام خمینی: رهبری در مواضع خود همچون امام، شجاع و باصلابت هستند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

زهرا مصطفوی «دختر امام خمینی (ره)» در دیدار معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری با ابراز همدردی با ملت فلسطین و آرزوی پیروزی مقاومت در نبرد اخیر علیه رژیم اشغالگر قدس گفت: من برای سلامتی و صلابت مقام معظم رهبری دائما دعا می‌کنم؛ ایشان در مواضع خود نسبت به آمریکا و رژیم صهیونیستی مثل امام شجاع و با صلابت هستند.

معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری هم در این دیدار با ارائه گزارش و چشم اندازی از تحولات اخیر نوار غزه، وضعیت مقاومت و همینطور روحیه ملت فلسطین را به رغم جنایات رژیم صهیونیستی بسیار خوب توصیف و پیش بینی کرد که فارغ از هر رویدادی اعم از آتش بس که حاصل شود، مقاومت ملت فلسطین پیروز این میدان است و معنای آن چیزی جز شکست رژیم صهیونیستی نخواهد بود.

گفتنی است در آستانه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران حجت الاسلام والمسلمین محسن قمی ظهر امروز با حضور در منزل زهرا مصطفوی صبیه حضرت امام خمینی (ره) و دبیرکل اتحادیه بین المللی سازمان‌های غیر دولتی حامی فلسطین با وی دیدار و پیرامون تحولات اخیر در نوار غزه و ارتکاب جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین گفت وگو کرد.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها