کد خبر: 702876
تاریخ انتشار :

محسنی اژه‌ای: انقلاب به مردم سرافرازی و آزادی داد

رئیس قوه قضاییه گفت: این انقلاب به مردم سرافرازی و آزادی داد و دست بیگانگان را از همه جهات کشور قطع کرد.

محسنی اژه‌ای: انقلاب به مردم سرافرازی و آزادی داد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز - حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه در راهپیمایی ۲۲ بهمن در اصفهان اظهار کرد: این انقلاب با تکیه بر اسلام ناب و ایمان رهبرش به عمل کامل به قرآن پیروز شد. امام (ره) وقتی هنوز نظام شاهنشاهی مستقر بود وارد کشور شد. امام (ره) در اولین سخنرانی آن جمله تاریخی را گفت که «من به پشتوانه این ملت دولت تعیین می‌کنم، من توی دهن این دولت می‌زنم»؛ این اگر معجزه نبود یک شبه معجزه بود.

وی گفت: به دنبال انقلاب اسلامی ایران بسیاری از مردم بیدار شدند و بیداری‌ها رخ داد. نظام سلطه یک سال و نیم از انقلاب نگذشته بود که یک جنگ تمام عیار بر ایران اسلامی تازه انقلاب کرده تحمیل کرد.

محسنی اژه‌ای بیان کرد: ۴۵ سال گذشته است، مردم مشکلات دارند و از لحاظ معیشت در تنگنا هستند، اما چه کسی هر سال این مردم را در سالگرد پیروزی انقلاب بیرون می‌آورد؟ این را از خدا بدانیم.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: ۴۵ سال گذشته است و مردم برای تعیین سرنوشت خودشان در همه صحنه‌های انتخابات حضور داشته‌اند. مشکلات اقتصادی با حضور مردم قابل حل است. این مردم برای تعیین سرنوشت‌شان در همه صحنه‌ها حضور پیدا می‌کنند.

محسنی اژه‌ای گفت: این انقلاب در این مقطع عطیه الهی بود؛ این انقلاب برای ایران نه برای دنیا عطیه بود. این انقلاب به مردم سرافرازی و آزادی داد و دست بیگانگان را از همه جهات کشور قطع کرد.

وی بیان کرد: توطئه امروز دشمن ترکیب مسائلی از ناامنی داخلی، فشار بر مسائل ارزشی، فرهنگی و فشار اقتصادی برای خارج کردن مردم از میدان است. امروز مسئولان نظام و بنده بیشترین دِین را به اسلام و تک تک مردم ایران اسلامی دارم. مساله روز ما مساله اقتصاد و معیشت مردم است.

رئیس قوه قضاییه گفت: در ذیل مساله اقتصاد باید برای اشتغال، تولید و حمایت از سرمایه‌گذاری نیز کار شود. بدون حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید رفع بیکاری ممکن نیست. فرهنگ لطمه بخورد اقتصاد، امنیت و عدالت لطمه می‌خورند. باید دست به دست هم بدهیم که بتوانیم مشکلات را حل کنیم.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها