کد خبر: 703146
تاریخ انتشار :

واکنش وزیر نفت به انفجار دو خط لوله گاز: از قبل در آماده‌باش بودیم

وزیر نفت به انفجار دو خط لوله از بامداد دیشب تا امروز واکنش نشان داد و گفت: از قبل روی همه تاسیسات نفتی و گازی خود آمادگی داشتیم، چون می‌دانستیم این‌ها با اتفاقاتی که در منطقه افتاده، تلاش می‌شود برای مردم چالش درست کنند.

واکنش وزیر نفت به انفجار دو خط لوله گاز: از قبل در آماده‌باش بودیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

جواد اوجی با اشاره به انفجار‌های امروز در دو خط لوله گاز گفت: قول می‌دهیم تا غروب امروز همه این خطوط بازسازی و تعمیر شوند و در مدار تولید قرار بگیرند.

وزیر نفت گفت: دیشب حدود ساعت یک بامداد توسط عملیات‌های خرابکارانه و تروریستی برای خطوط انتقال گاز شبکه‌های سراسری ما در دو سه منطقه انفجار صورت گرفت و از همان ساعات اولیه همکارانمان در شرکت ملی گاز پای کار بودند، از قبل هم روی همه تاسیسات نفتی و گازی خود آمادگی داشتیم؛ چون می‌دانستیم این‌ها با اتفاقاتی که در منطقه افتاده و این راهپیمایی عظیمی که مردم در ایام ۲۲ بهمن داشتند، این‌ها تلاش می‌کنند برای مردم چالش درست کنند.

در ساعات اولیه بامداد که انفجار خطوط گاز شبکه سراسری ما در چند نقطه رخ داد، به حول قوه الهی با آمادگی که از قبل داشتیم آرایش شبکه را تغییر دادیم و تیم‌های عملیاتی ما سریع در همان ساعات اولیه در منطقه حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه خسارات جانی نداشته است، گفت: همکاران از همان بامداد مشغول هستند خوشبختانه یکی از اهدافی که دشمن دنبال می‌کرد قطعی گاز استان‌های بزرگ کشور بود که این اتفاق نخواهد افتاد و با تلاش و پیگیری همکاران ما و نیرو‌های عملیاتی ما از قبل هم روی همه تاسیسات نفتی و گازی آماده‌باش بودیم.

وزیر نفت خاطرنشان کرد: ان‌شا‌الله تا این لحظه هم به جز تعدادی روستا که نزدیک به خطوط انتقال بودند و گازشان قطع شده است قطعی نداشتیم که همکاران ما قول دادند تا قبل از ظهر آن‌ها هم وصل شوند قول می‌دهیم تا غروب امروز همه این خطوط بازسازی و تعمیر شوند و در مدار تولید قرار بگیرند، بنابراین با تلاش همکاران جای نگرانی برای مردم عزیز نیست.

وی یادآور شد: اگر یادتان باشد ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ هم همین اتفاقات رقم خورد ۴ خط از شبکه سراسری ما را زدند، آن زمان هم من مدیرعامل شرکت گاز بودم با تلاش همکاران نگذاشتیم برای گاز هیچ شهر و روستایی مشکلی پیش بیاید.

منبع: انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها