کد خبر: 703152
تاریخ انتشار :

قیمت دلار امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ | رشد پلکانی مرز مقاومت دلار را می‌شکند

قیمت دلار امروز با ۱۵۰ تومان افزایش بازگشایی شد و در نیمه کریدور 50 هزار تومانی تا پله دوم پیشروی کرد. معامله‌گران استراتژی فعلی دلار را رشد پلکانی قیمت یعنی مشابه رفتار دلار منطقه ۴۹ هزار تومانی می‌دانند. آیا این اسکناس در روزهای آینده مقاومت را می‌شکند؟

قیمت دلار امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ | رشد پلکانی مرز مقاومت دلار را می‌شکند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قیمت دلار امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن با افزایش در نیمه کریدور ۵۰ هزار تومانی پیشروی کرد. معامله‌گران رشد تقاضا در بازار ارز را دلیل این افزایش قیمت می‌دانند.

Screenshot 2024-02-14 at 12.25.30 PM

 

برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند که دلار با افزایش پلکانی به سمت کانال ۵۶ هزار تومانی حرکت می‌کند و از آنجا به سمت کانال ۵۴ هزار تومان برگشت قیمت را تجربه خواهد کرد. به اعتقاد آنها اگر خبرهای خوش‌بینانه به بازار تزریق شود، امکان برگشت قیمت به منطقه ۵۲ هزار و ۴۰۰ و امکان اصلاح قیمت دلار وجود خواهد داشت.

امروز چهار‌شنبه ۲۵ بهمن قیمت درهم با حرکت افزایشی قیمت دلار همراه شد. این اسکناس در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۱۵ هزار و ۳۱۰ تومان در حال معامله است و رشد ۱۸۰ تومانی نسبت به دیروز دارد. تتر نیز با رشد ۴۴۰ تومانی روی رقم ۵۵ هزار و ۴۴۰ تومانی ایستاده است.

قیمت پوند انگلیس رشد ۲۲۰ تومانی دارد و با رقم ۶۹ هزار و ۸۵۵ تومانی در حال معامله است. امروز یورو با رشد ۲۰۰ تومانی  با رقم ۵۹ هزار و ۶۱۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت اسکناس دلار امروز در مرکز مبادله طلا و ارز ایران ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و قیمت دلار حواله ۳۹ هزار و ۷۰۹ و با قیمت روز گذشته در حال عرضه هستند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    Markets

    دیگر رسانه ها