کد خبر: 704201
تاریخ انتشار :

حمایت حزب مؤتلفه از لیست شورای وحدت در تهران

حزب مؤتلفه اسلامی در حمایت و تایید از فهرست شورای وحدت در تهران بیانیه‌ای صادر کرد.

حمایت حزب مؤتلفه از لیست شورای وحدت در تهران
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم 

ملت هوشمند، آگاه و قهرمان ایران

حزب مؤتلفه اسلامی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره دوازدهم بر اساس سیاست اصولی وحدت همه نیروها و معرفی شخصیت‌های تحول آفرین، کارشناس ، کارآمد و پاک دست و متعهد به ارزش‌های اسلامی و انسانی، با نظرخواهی از صاحبنظران و دبیران حزب مؤتلفه اسلامی و اعضای استان‌ها و شهرستان‌ها، فهرست جامع و مردمی متناسب با گام دوم را شناسایی و این فهرست در اکثر حوزه‌های انتخابیه در سراسر کشور مورد قبول و تایید نیروهای انقلاب اسلامی قرار گرفت. 

در تهران نیز با شورای وحدت که متشکل از احزاب اسلامی و مورد حمایت روحانیت محترم و صاحبنظران دانشگاهی، تحصیلکرده، متخصص و تجربه آموخته است همراهی کرد و فهرست ۳۰ نفره خود را مشخص و به تصویب شورای مرکزی حزب رساند. 

در شهرهای استان تهران نیز فهرست ۵ نفره مورد تایید را انتخاب و معرفی نمود.

اکنون در آستانه برگزاری انتخابات، ضمن دعوت از همه آحاد مردم برای شرکت در رای دهی و انتخاب نمایندگان واجد شرایط برای گام دوم و تشکیل مجلس تحول و تکامل، برای حل مشکلات جاری مردم اعلام می‌دارد که در تهران از فهرست شورای وحدت، حمایت می‌کند و از عموم مردم دعوت می نماید که به نامزدهای این فهرست رای دهند. فهرستی که از پشتوانه برنامه‌های تحولی و تکاملی حزب مؤتلفه اسلامی بهره مند است. 

حزب مؤتلفه اسلامی در استان‌ها و حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور با همفکری و همکاری همه نیروهای ارزشگرا، اعلام فهرست نموده و امید دارد که با رای برتر مردم، نمایندگانی شایسته، تحول شناس، تحول آفرین و تکامل بخش برای ملت، رهبری معظم و گام دوم به مجلس دوازدهم بروند تا ان شااله تمدن نوین اسلامی، جامعه نمونه اسلامی و دولت کریمه اسلامی به طور کامل تحقق یابد و کشور ما از مشکلات روبنایی موجود و از محافظه کاری ها و عدم قاطعیت‌ها و زد و بندهای جناحی و باندی در بین برخی جریانات سیاسی رهایی یابد.

همه با هم در ۱۱ اسفند با رای به نمایندگان اصلح برای مجلس تکامل و تحول در پای صندوق های رای حاضر می شویم.»

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها