کد خبر: 704450
تاریخ انتشار :

چند روایت معتبر درباره صیانت رهبر انقلاب از رأی ملت

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی چند روایت از ایستادن رهبر معظم انقلاب پای رأی ملت در مقاطع و انتخابات مختلف را شرح داد.

چند روایت معتبر درباره صیانت رهبر انقلاب از رأی ملت
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

متن پیام های مهدی فضائلی در شبکه‌ اجتماعی ایکس به شرح زیر است: 

 رهبر انقلاب صادقانه رأی مردم را باور دارند؛ لذا به رغم فشارهای گوناگون بازندگان، برای ابطال انتخابات در مقاطع مختلف و صرف نظر از نتیجه، ایشان رأی مردم را حق‌الناس دانسته و تمام قد از آن صیانت کرده‌اند.

در انتخابات ریاست‌جمهوری ۷۶ برخی مسئولان بلند پایه اصرار به ابطال انتخابات داشتند ولی رهبر انقلاب از رأی اکثریت به آقای خاتمی صیانت کردند.

 در انتخابات مجلس ششم، برخی چهره های صاحب نفوذ، نظر به ابطال آراء تهران داشتند ولی ایشان به رغم اینکه چهره‌های شاخص جریان موسوم به اصلاحات راهی مجلس می شدند اجازه ابطال ندادند.

در انتخابات مجلس هفتم، جریان حاکم بر دولت و مجلس، همه تلاش خود را برای برگزار نشدن انتخابات در موعد قانونی به کار گرفت ولی رهبر انقلاب برخورد کردند و انتخابات در وقت مقرر برگزار شد.

در ریاست‌جمهوری ۸۴، جریان قدرتمند حامی مرحوم هاشمی رفسنجانی درصدد زیرسؤال بردن نتیجه انتخابات بودند اما رهبر انقلاب از رای اکثریت صیانت کردند.

و بالاخره ریاست‌جمهوری ۸۸ که آن تحرکات غیرقانونی و فشارهای سنگین خارجی دست به دست هم دادند تا شاید بتوانند رأی جمهور را ابطال نمایند اما یک بار دیگر با برخورد به سد مستحکم عمود خیمه نظام، ناچار به تسلیم در برابر رأی مردم شدند.

تنها با قرار گرفتن در فضای هرکدام از مقاطع فوق می‌توان اهمیت ایستادن حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، پای رأی مردم را درک‌ کرد!

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها