کد خبر: 704880
تاریخ انتشار :

رئیس جمهور پیام داد + متن پیام

رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم فخری معین درباری، مادر بزرگوار شهید سرلشکر ولی‌‌الله چراغچی از فرماندهان شجاع و مخلص لشکر 5 نصر در دوران دفاع مقدس را به مردم شریف استان خراسان رضوی و به ویژه خاندان گرامی چراغچی تسلیت گفت.

رئیس جمهور پیام داد + متن پیام
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سید ابراهیم رئیسی در پیام با تسلیت درگذشت حاجیه خانم فخری معین درباری، مادر شهید سرلشکر ولی‌‌الله چراغچی تصریح کرد: این مادر فداکار در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (علیهم‌‌السلام) در دامان پاک خود فرزندی انقلابی، رشید و با ایمان پرورش داد که یاد و نامش در دفتر زرین دوران دفاع مقدس برای همیشه ماندگار و درخشان خواهد بود.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه خانم فخری معین درباری، مادر بزرگوار سردار سرفراز شهید سرلشکر ولی‌‌الله چراغچی از فرماندهان شجاع و مخلص لشکر 5 نصر در دوران دفاع مقدس، موجب تأثر خاطر گردید.

این مادر فداکار در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (علیهم‌‌السلام) در دامان پاک خود فرزندی انقلابی، رشید و با ایمان پرورش داد که یاد و نامش در دفتر زرین دوران دفاع مقدس برای همیشه ماندگار و درخشان خواهد بود.

اینجانب این ضایعه را به مردم شریف استان خراسان رضوی و به ویژه خاندان گرامی چراغچی تسلیت گفته، از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزند شهیدش و برای عموم بازماندگان ایشان صبر و سلامتی مسألت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع: پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها