کد خبر: 705063
تاریخ انتشار :

گلایه معاون رئیسی از نمایندگان مجلس

معاون پارلمانی رئیسی: خوب است نمایندگان مجلس قبل از این‌که مساله‌ای را رسانه‌ای کنند، اول پرس‌وجو کنند

گلایه معاون رئیسی از نمایندگان مجلس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز - معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: نمایندگان مجلس قبل از این‌که مساله‌ای را رسانه‌ای کنند، اول پرس‌وجو کرده و سوال کنند و ما هم پاسخگو هستیم.

سیدمحمد حسینی درباره تحلیل خود از ترکیب مجلس دوازدهم و رابطه دولت با این مجلس، اظهار کرد: ما در دولت به منتخبین جدید به خاطر رای مردم احترام گذاشته و با آن‌ها همکاری می‌کنیم و امیدواریم آن‌ها بتوانند در انجام وظایف مهمی که دارند موفق باشند. دولت هم همه گونه همکاری را با تک تک نمایندگان انجام خواهد داد.

وی ادامه داد: ما از این‌که مجلس به دنبال جنبه‌های نظارتی باشد، استقبال می‌کنیم ولی چون نمایندگان به رئیس‌جمهور، وزرا و نمایندگان پارلمانی همه دستگاه‌ها دسترسی دارند، خوب است قبل از این‌که مساله‌ای را بخواهند رسانه‌ای کنند، اول پرس‌وجو کرده و سوال کنند و ما هم پاسخگو هستیم. ما از این‌که مجلس از ابزارهای نظارتی خود استفاده کند، استقبال کرده و با آن‌ها همکاری می‌کنیم تا سوالات، شبهات و ابهامات برظرف شود.

معاون رئیسی در پایان گفت: ما نمی‌خواهیم بگوییم همه مجموعه دولت منزه بوده و هیچ ایرادی در کار نیست. نمایندگان در بین مردم هستند و مشکلات را به ما منعکس کنندتا در دولت پیگیری کنیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها