کد خبر: 705178
تاریخ انتشار :

تاکر کارلسون سخنرانی بایدن را «تاریک‌ترین و غیرآمریکایی‌ترین» خواند

تاکر کارلسون، روزنامه‌نگار مشهور آمریکایی امروز جمعه، سخنرانی جو بایدن در کنگره را «احتمالاً تاریک‌ترین و غیر آمریکایی‌ترین گفتار» که تاکنون توسط یک رئیس جمهور ایالات متحده ارائه شده است، خواند و گفت موضوع این سخنرانی به جای تمرکز بر روی منافع ملی ایالات متحده بر دادن میلیاردها دلار کمک نظامی به اوکراین متمرکز بود.

تاکر کارلسون سخنرانی بایدن را «تاریک‌ترین و غیرآمریکایی‌ترین» خواند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه‌نیوز، تاکر کارلسون که چندی پیش با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه حضوری گفت‌وگو کرده بود، در حساب کاربری خود در X نوشت: این احتمالاً تاریک‌ترین و غیر آمریکایی‌ترین سخنرانی است که تاکنون توسط یک رئیس جمهور آمریکایی گفته شده است.

روزنامه‌نگار آمریکایی سخنرانی رئیس جمهور را «دروغ» توصیف کرد و گفت که بایدن «به سرعت توضیح داد که اولویت اصلی او هیچ ارتباطی با آمریکا ندارد» و مربوط به «ارسال میلیاردها دلار بیشتر به اوکراین» بود.

کارلسون وشت: دروغ بعد از دروغ! "اوکراین می‌تواند روسیه را متوقف کند." نه! نمی‌تواند. این روند بیش از دو سال است که ادامه دارد. "ناتو از همیشه قوی‌تر است." نه! این نیست ... این صحبت دیوانه‌وار بود. 

بایدن سخنرانی «وضعیت کشور» خود را پنجشنبه شب به وقت محلی در کنگره ایالات متحده ارائه داد. این سخنرانی در میان تلاش‌های واشنگتن برای ارائه کمک‌های بیشتر به اوکراین برای استفاده در درگیری خود با روسیه انجام می‌شود. با این حال، برخی از قانونگذاران جمهوریخواه از کنگره و دولت بایدن خواسته‌اند تا قبل از تصویب کمک‌های خارجی بیشتر، به امنیت مرزی بپردازد.

رئیس جمهور بایدن از کنگره ایالات متحده خواست تا لایحه کمک‌های خارجی 118 میلیارد دلاری را تصویب کند که شامل اصلاحات سیاست مرزی است. این لایحه ماه گذشته توسط جمهوریخواهان مجلس سنا در اثر نگرانی‌هایی که برای حل بحران مرزی وجود دارد، مسدود شد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها