کد خبر: 705352
تاریخ انتشار :

سخنگوی دولت: منتظر ابلاغ کلیات بودجه از سوی مجلس هستیم

سخنگوی دولت گفت: به محض اینکه مجلس شورای اسلامی متن کلیات بودجه را به دولت ابلاغ کند، این آمادگی را داریم که بلافاصله بخش دوم را تقدیم مجلس کنیم.

سخنگوی دولت: منتظر ابلاغ کلیات بودجه از سوی مجلس هستیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

علی بهادری جهرمی در حاشیه جلسه فوق العاده دولت برای تسریع آماده سازی بودجه، اظهار کرد: امسال با توجه به اینکه قانون برنامه هفتم توسعه تصویب و ابلاغ می‌شد،  دولت باید منتظر می‌ماند تا آن قانون ابلاغ شود و بعد برنامه بودجه سال ۱۴۰۳ را تهیه می‌کرد.

وی افزود: در تهیه برنامه هفتم مقداری تاخیر صورت گرفت و هنوز قانون برنامه هفتم نهایی ابلاغ نشده است بنابراین دولت  برای تسریع در تهیه بودجه همزمان با جلسات مجلس برای بررسی برنامه هفتم، جلسات فوق العاده و سه نوبته برای تهیه بودجه برگزار کرد و به محض اینکه کلیات برنامه هفتم توسعه مشخص شد، دولت کلیات بودجه را تقدیم مجلس کرد و امیدوار بودیم بررسی فوری در مجلس صورت گیرد تا پیش از انتخابات کلیات نهایی شود ولی متاسفانه برخی از این جلسات تشکیل نشد و کلیات بودجه مشخص نشد. ما همچنان منتظریم که مجلس آن بخش اول بودجه را  نهایی کند و جداول را دولت بر اساس همان بخش اول تهیه کند.

سخنگوی دولت در پایان گفت: از امروز جلسات فوق العاده دولت تشکیل شده است و ما به محض این‌که مجلس متن کلیات بودجه را به دولت ابلاغ کند، این آمادگی را داریم که بلافاصله بخش دوم را تقدیم مجلس کنیم. ما آماده و منتظر مجلس هستیم تا با همکاری هم پیش از ایام نوروز سند بودجه سال آینده را نهایی کنیم.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها