کد خبر: 706223
تاریخ انتشار :

طوفان رمضان؛

آصفری: حمله به کنسول‌گری ایران بیانگر استیصال اسرائیل است

مرکزی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه بیانگر استیصال و درماندگی این جرثومه فساد و غده سرطانی در مقابل حماسه طوفان الاقصی و جبهه مقاومت اسلامی است.

آصفری: حمله به کنسول‌گری ایران بیانگر استیصال اسرائیل است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

محمدحسن آصفری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به حمله صهیونیست‌ها به کنسولگری ایران در سوریه و به شهادت رساندن جمعی از سرداران نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این اقدام ددمنشانه رژیم جعلی صهیونیستی نشان از استیصلال و درماندگی دارد چرا که از جاهایی ضربه خورده است که اصلا فکر نمی کرد و از سر ناراحتی و عصبانیت دست به چنین اقدام گستاخانه ای زد.

وی افزود: حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق به دلیل ضرب شستی است که این رژیم از جبهه و جریان مقاومت خورده است و قطعا بداند هدف قرار دادن کنسولگری ایران در سوریه برای اسرائیل هزینه خواهد داشت.

وی در خصوص وظیفه نهادهای بین المللی در این خصوص گفت: سازمان ملل در این خصوص باید از خود واکنش نشان دهد و این اقدام رژیم صهیونیستی که خلاف پروتکل‌ها و توافقات بین المللی و منشور  سازمان ملل است را محکوم کند چرا که کنسولگری‌ها و سفارتخانه‌ها حتی در زمان جنگ باید در امنیت کامل بوده و نباید مورد هدف قرار گیرند.

آصفری با تاکید بر اینکه علاوه بر موضع گیری نهادهای بین المللی، قطعا جمهوری اسلامی نیز اقدام مناسب را در زمان و مکان مقرر انجام خواهد داد، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با اینگونه اقدامات غیرانسانی هرگز به اهداف شوم خود نخواهد رسید و یقین بداند که روز نابودی و پاک شدنش از صفحات تاریخ نزدیک است.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی همواره از جریان مقاومت ضربه خورده است و چون توانایی پاسخ دادن و رویارویی ندارد و همواره شکست می‌خورد دست به چنین اقداماتی می‌زند.

این نماینده مردم در خانه ملت با اشاره به موج اعتراضاتی که در سرزمین‌های اشغالی علیه رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد، گفت: مردم از رفتارهای جنگ‌طلبانه و خشونت‌طلبانه نتانیاهو به ستوه آمده اند و موجی از اعتراضات، این سرزمین را فرا گرفته است.

وی گفت: راهپیمایی روز قدس فرصت مناسبی برای تمامی ملت های آزادی بخش دنیاست که اگر امکان حضور در غزه برای یاری مردم مسلمان، بی دفاع، مظلوم و بی پناه آنرا ندارند، با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس خشم و انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

آصفری با تاکید بر اینکه حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه دینی، سیاسی و اخلاقی برای امت اسلامی است، گفت: حضور در این راهپیمایی به نوعی اعلام حمایت از مسلمانان بی پناهی است که مورد ستم قرار می گیرند.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها