کد خبر: 706373
تاریخ انتشار :

بیانات رهبر انقلاب در دیدار رمضانی مسوولان نظام:

شکست رژیم صهیونیستی در غزه ادامه پیدا خواهد کرد | سیلی اقدام در سوریه را خواهند خورد

رهبر انقلاب در دیدار رمضانی مسوولان نظام فرمودند: شکست رژیم صهیونیستی در غزه ادامه پیدا خواهد کرد و این رژیم به زوال و انحلال نزدیک خواهد شد.

شکست رژیم صهیونیستی در غزه ادامه پیدا خواهد کرد | سیلی اقدام در سوریه را خواهند خورد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

دیدار سران قوا و جمعی از کارگزاران عصر امروز (چهارشنبه پانزده فروردین‌ماه ۱۴۰۳) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی آغاز شد.

مهمترین محور بیانات ایشان در این دیدار به شرح زیر است:

_کار و تلاش خیلی خوب و متراکم در حال انجام است، اما نیاز‌ها به کار بیش از این‌ها است.

_ انتظار بجای مردم این است که تصمیمات و اقدمات اقتصادی مسئولان در زندگی آن‌ها اثر محسوس و ملموس داشته باشد؛ باید این انتظار برآورده شود.

_به چالش تحمیلی حجاب باید از ابعاد فقهی و قانونی و ملاحظات جانبی آن نگریسته شود.

_مسئولان بخش‌های مختلف در این زمینه مسئولیت دارند و باید به مسئولیت خود عمل کنند.

_شکست رژیم صهیونیستی در غزه ادامه پیدا خواهد کرد و این رژیم به زوال و انحلال نزدیک خواهد شد. تلاش‌های مذبوحانه همچون اقدامی که در سوریه مرتکب شدند آن‌ها را از شکست نجات نخواهد داد. البته سیلی این اقدام را هم خواهند خورد.

_ماه رمضان به معنای جامع کلمه ماه مبارکی است. یعنی از جوانب مختلف این ماه قابلیت‌های معنوی درونی انسان را رشد میدهد و ارتقاء میدهد. انسان را در جنبه‌ی انسانیت خود و الهیت خود بالا میبرد فرد را. ارتقاء افراد در جامعه به ارتقاء جامعه می‌انجامد.

_روزه‌ ماه رمضان قدرت خویشتنداری انسان را در مقابل خواهش‌های نفسانی بالا میبرد. هر چه انسان پاسخ به این خواهش‌ها بدهد، میل و توقع و انتظار نفس انسان بیشتر میشود. یک توان متوقف‌کردن این خواهش‌ها در انسان باید وجود داشته باشد. روزه این را به انسان میدهد. تمرین تقویت اراده، تقویت روح، مهارکردن خواهش‌های تمام‌نشدنی نفس.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها