کد خبر: 707151
تاریخ انتشار :

طالبان هم پشت ایران درآمد + جزئیات

معاون نمایندگی وزارت امور خارجه طالبان در هرات گفت ما برای پیروزی ایران بر اسرائیل دعا می کنیم

طالبان هم پشت ایران درآمد + جزئیات
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

معاون نمایندگی وزارت امور خارجه طالبان در هرات پس از آغاز حملات تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی در صفحه ایکس خود نوشت که ما برای پیروزی ایران بر اسرائیل دعا می کنیم.

رحمت الله فیضان معاون نمایندگی وزارت خارجه طالبان در هرات در صفحه ایکس خود نوشت: ما برای پیروزی ‎ایران بر ‎اسرائیل دعا می کنیم زیرا هیچکس از شر یهودیان در امان نخواهند ماند.

 این در حالی است که سه روز قبل، محمد نعیم وردک، سرپرست سفارت افغانستان در قطر از پاسخ ایران به حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق دفاع و حمایت کرد.

معاون دفتر سیاسی طالبان در قطر از پاسخ ایران به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق دفاع و حمایت کرد.

همچنین حنفی وردک، معاون دفتر سیاسی طالبان در قطر در توییتی نوشت: جمهوری اسلامی ایران در برابر تجاوز اخیر اسرائیل، حق دفاع از خود را دارد.

سخنگوی ارشد طالبان که در قندهار مستقر است، گفت نماز عید فطر در این شهر امروز (چهارشنبه) به امامت هبت‌الله آخوندزاده، رهبر طالبان و با حضور هزاران نفر برگزار شد.

هفته پیش نیز ملا هبت اللهرئیس طالبان در پیامی به مناسبت عید فطر، رسما قضیه فلسطین را قضیه کل اسلام و مسلمین دانسته، تجاوز و اشغالگری اسرائیل غاصب بر غزه را شدیدا محکوم نموده بود.

در این پیام رئیس طالبان از مسلمانان و کشورهای اسلامی خواسته بود تا در حد توان از مردم مسلمان فلسطین حمایت نمایند.

وی حمایت های عملی سازمان های بین المللی مدعی دفاع از حقوق بشر را مورد تاکید قرار داده، خواهان قطع ظلم و ستم بر مردم غزه گردید بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها