کد خبر: 708847
تاریخ انتشار :

واکنش سردار شریف به برخوردها با دانشجویان معترض در آمریکا

سخنگوی سپاه گفت: در هفته‌ها و ماه‌های اخیر و پس از جنایات صهیونیست‌ها در غزه، شاهد حضور حمایتی مردم از مردمان به ویژه زنان و کودکان غزه در پنج قاره جهان بوده‌ایم که انتظار آن را نمی‌رفت.

واکنش سردار شریف به برخوردها با دانشجویان معترض در آمریکا
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز - سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در جمع رزمندگان تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لنگرود ‌با اشاره به رخدادها و تحولات اخیر در صحنه ‌منطقه‌ای و بین‌المللی به ویژه جنایات رژیم خبیث صهیونیستی در غزه و نحوه برخورد حاکمان آمریکا با دانشجویان معترض و حامی مردم غزه و فلسطین در دانشگاه‌های این کشور اظهار کرد: پرده‌ای که رژیم ایالات متحده آمریکا در پشت مفاهیمی چون حقوق بشر، رعایت قانون و دفاع از کیان انسانیت پنهان شده بود، فرو ریخته است.

بنابر روایت تسنیم، وی با اشاره به شکل‌گیری نهضت اعتراضی ضدصهیونیستی در جهان و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه افزود: در هفته‌ها و ماه‌های اخیر و پس از جنایات صهیونیست‌ها در غزه، شاهد حضور حمایتی مردم از مردمان به ویژه زنان و کودکان غزه در پنج قاره جهان بوده‌ایم که انتظار آن را نمی‌رفت.

سردار شریف با بیان اینکه مقاومت مردم غزه و ظلم مضاعف رژیم صهیونیستی، توجه نخبگان جهان را در ابعاد و گستره ی غیر قابل انتظار به خود جلب کرده است، تصریح کرد: صهیونیست‌ها در طول هفتاد سال گذشته تلاش زیادی کرده‌اند تا تصویری دل‌انگیز از خود به جهان و به ویژه نخبگان ارائه دهند.

وی به اتفاقات پس از عملیات تاریخی طوفان‌الاقصی و جنایات صهیونیست‌ها در غزه و سرزمین‌های اشغالی اشاره کرد و گفت: این جنایات هیمنه آن‌ها را در عرصه افکار عمومی به هم ریخته است.

سردار شریف با بیان اینکه نخبگان، از جمله دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها در اقصی نقاط جهان بویژه اروپا و آمریکا نتوانستند ظلم رژیم صهیونیستی در غزه را تحمل کنند، افزود: از میان ۳۵ هزار انسان بی‌گناه کشته شده، حدود ۱۵ هزار نفر زن و کودک هستند، بیداری نخبگان به نظر من یک موهبت الهی است و می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در حمایت از مردم فلسطین داشته باشد.

سخنگوی سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حماسه آفرینی‌های رزمندگان لشکر عملیاتی ۱۶ قدس استان گیلان در طول هشت سال دفاع مقدس گفت: رزمندگان غیور گیلانی در جنگ تحمیلی استکبار جهانی علیه ملت ایران حماسه‌های جاودانه‌ای را رقم زدند، آنها در بیش از ۱۱ عملیات آفندی و ده‌ها مأموریت پدافندی با ایثار و فداکاری نقش قابل‌توجهی در افتخارآفرینی‌های تاریخی مردم این استان ایفا کردند و نشان دادند که به حق ادامه دهندگان راه سردار بزرگ میرزا کوچک خان جنگلی هستند.

وی در پایان رسالت رزمندگان امروز تیپ میرزا کوچک خان جنگلی را حساس و تاریخی توصیف و گفت: نسل جوان امروز سپاه در این تیپ مقتدر و سرافراز که در زمره یگان‌های زبده و نیرومند نیروی زمینی سپاه می‌درخشند پرچم مقاومت و استکبارستیزی ملت ایران را برافراشته و موجب افتخار و مباهات مردم این خطه شریف و ایمانی خواهند بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها