کد خبر: 709199
تاریخ انتشار :

زینب سلیمانی: صهیونیست‌‌ها روی فاشیست و نازیسم را سفید کردند

فرزند شهید سلیمانی اظهار کرد: آمریکا‌یی‌ها که بزدلانه شهید سلیمانی را با لباس دیپلماتیک در فرودگاه به شهادت رساند این بار هم همرزمان حاج قاسم را در یک مکان دیپلماتیک شهید کرد که باید گفت بزدلی و ترس از مقابله در میدان، ماهیت آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

زینب سلیمانی: صهیونیست‌‌ها روی فاشیست و نازیسم را سفید کردند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

زینب سلیمانی فرزند شهید حاج قاسم سلیمانی نیز در گرامیداشت چهلم شهید زاهدی، گفت: شهادت فرماندهان ما پس از سال ها فداکاری و ایثار حسن ختامی بر کارنامه پر افتخار  آنها بود و زینتی بر فهرست بلند مجاهدت های آنها شد.

وی ادامه داد: اگرچه امروز آنها در بهشت برین ساکن و متنعم به نعمات خداوند متعال هستند و از فضل و عنایتی که به آنها عطا شده است مسرور هستند اما برای ما که آنها را از نزدیک دیده بودیم داغ فراق آنها سنگین است.

فرزند شهید سلیمانی افزود: شهیدان زاهدی و حاج رحیمی سال ها در کنار حاج قاسم سلیمانی و همراهان او حوادث و بحران های بزرگی را فرماندهی کردند؛ حامی مظلومان منطقه بودند و توانستند پشتیبان محکمی برای آنها باشند. راز خشم دشمن صهیونیستی هم به همین دلیل است.

سلیمانی تصریح کرد: فرزند نامشروع آمریکایی که بزدلانه شهید سلیمانی را با لباس دیپلماتیک در فرودگاه به شهادت رساند این بار هم همرزمان حاج قاسم را در یک مکان دیپلماتیک شهید کرد که باید گفت بزدلی و ترس از مقابله در میدان، ماهیت آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

وی گفت: این رژیم اگر بزدل نبود در ۷ ماه بیش از ۳۰ هزار انسان بی دفاع و بی گناه را به شهادت نمی رساند. این رزیم اگر خونخوار و جنایتکار نبود به مدرسه و بیمارستان و کودک بی پناه حمله و هزاران انسان را آواره نمی کرد و مردم مظلوم غزه را در محاصره غذایی و دارویی قرار نمی داد و روی فاشیست و نازیسم را سفید نمی کرد.

فرزند شهید سلیمانی اظهار کرد: اما ابعاد این حادثه تلخ و دردناک برای مردم غیور ایران از جنس دیگری بود. عموم ملت ایران با هر نگاه و سلیقه ای این حادثه دردناک را محکوم کردند و از آن متاثر شدند. این به جوش آمدن خون مردم نیز دو دلیل عمده داشت که اولین آن قاتل و عامل این حادثه دلخراش بود.

سلیمانی با بیان اینکه مردم ایران رژیم سفاک و جنایتکار صهیونیستی را جز به جنایت و شرارت نمی شناسند، تصرح کرد: امروز برای هر آزاده ای ماهیت پلید آنها آشکار شده است و دانشجویان در آمریکا و فرانسه این رژیم را خونخوار و نسل کش می دانند اما مردم ایران از ۴۰ سال پیش فریاد زدند که این رژیم یک غده سرطانی است و باید آن را از ریشه کَند.

وی عنوان کرد: برای چنین ملت رشید و بالغی این حادثه گران آمد و موجی از خشم و نفرت را بر انگیخت. دلیل دوم کیفیت شهادت فرماندهان ما بود. این شهادت در ساختمان کنسولگری ایران اتفاق افتاد؛ ساختمانی که در همه قوانین بین المللی مصون از تعرض است.

فرزند شهید سلیمانی عنوان کرد: اگر چه امروز در دنیا هیچ کس از رژیم کودک کش صهیونیستی انتطار اخلاق و مقررات بین المللی را ندارد اما حمله موشکی به ساختمان دیپلماتیک آن نخ باریک را پاره کرد و افکار عمومی را به اتحاد رساند. از این رو زن و مرد و پیر و جوان همه بی صبرانه منتظر بودند که انتقام را با چشمان خود ببینند و با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح غیور، وعده صادق محقق شد و این رژیم پاسخ تاریخی دریافت کرد.

سلیمانی ادامه داد: اگرچه انتقام ما از این رژیم و حامیان جنایتکارش جز با خروج خفت آور آنها از منطقه محقق نخواهد شد اما فقط با نابودی رژیم صهیونیستی است که می توان آه آن کودک هراسان و ترس آن زن بی پناه را جبران کرد.

فرزند شهید سلیمانی در پایان گفت: فقط با نابودی رژیم صهیونیستی است که می توان انتقام یک قطره از خون شهید زاهدی، شهید موسوی، شهید سیدرضی و همرزمان آنها را گرفت و به فضل خداوند متعال این روز دیر نخواهد بود.

منبع: فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها