کد خبر: 709361
تاریخ انتشار :

هلاکت صهیونیست‌ها در غزه طی یک روز گذشته

ارتش رژیم صهیونیستی از هلاکت چهار نظامی خود در جریان درگیری‌های ۲۴ ساعت گذشته در نوار غزه خبر داد.

هلاکت صهیونیست‌ها در غزه طی یک روز گذشته
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، ارتش رژیم صهیونیستی امروز در بیانیه‌ای اعلام کرد که چهار نظامی آن در جریان درگیری‌های ۲۴ ساعت گذشته در نوار غزه به هلاکت رسیده‌اند.

طبق گزارش شبکه الجزیره، در این بیانیه همچنین آمده است که از ابتدای جنگ در هفتم اکتبر تاکنون ۳۳۶۱ نظامی این رژیم زخمی شده‌اند.

طبق این بیانیه، از این تعداد ۱۶۱۰ تن در درگیری‌های زمینی در نوار غزه مجروح شده‌اند.

ارتش رژیم صهیونیستی همچنین به هلاکت ۴۱ نظامی و زخمی شدن ۶۳۰ نظامی دیگر در جریان تیراندازی نیروهای خودی و اتفاقات رخ داده در جریان عملیات در نوار غزه اذعان کرد.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش آن ارزیابی می‌کنند.

این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از وقفه یک‌هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر ازسرگرفته شد.

طی این مدت و به‌رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به‌ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به‌اصطلاح افسانه‌ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی‌سابقه‌ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست‌ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده‌اند.

به‌رغم سانسور شدید نظامی، رسانه‌های عبری هر از چند گاهی گزارش‌هایی درباره میزان تلفات ارتش رژیم صهیونیستی منتشر می‌کنند که با آمار و ارقام رسمی مغایرت دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها