کد خبر: 709660
تاریخ انتشار :

امیر سرتیپ واحدی: آینده ارتش و ایران اسلامی دست جوانان است

فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش اظهار کرد: آینده ارتش و ایران اسلامی دست شما جوانان است و نظام جمهوری اسلامی افسری می‌خواهد که دو بال تخصص و تعهد داشته باشد که این دو بال در گرو ایمان و اعتقاد قوی است.

امیر سرتیپ واحدی: آینده ارتش و ایران اسلامی دست جوانان است
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش که به منظور آموزش دروس رزمی و مشق آزادگی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شده بودند، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی در پایگاه شکاری وحدتی گفت: در روزهای اول جنگ تحمیلی این نیروی هوایی قهرمان بود که با تقدیم شهدای بزرگی از جمله شهید اردستانی وارد میدان شدند و برای دفاع از اسلام، کیان اسلامی و شرف ایرانی با نیروهای تا بن مسلح رژیم بعث جنگیدند.

وی افزود: پایگاه وحدتی پایگاهی بود که دستور تخلیه آن در زمان جنگ صادر شده بود ولی دلیر مردان آن زمان که جان در کف اخلاص داشتند تا قطره آخر خون ایستادند و با اقتدار و شجاعت جنگیدند.

امیر سرتیپ واحدی با اشاره به سختی های نبرد در زمان دفاع مقدس اظهار کرد: در زمان دفاع مقدس کارکنان نیروی هوایی ارتش برای تسریع و سرعت بخشیدن به پرواز پرنده ها، بمب‌ها را روی دوش می‌گذاشتند و در سریع ترین زمان ممکن هواپیماها را مسلح و آماده نبرد و عملیات می‌کردند.

وی در پایان خطاب به دانشجویان تصریح کرد: آینده ارتش و ایران اسلامی دست شما جوانان است و نظام جمهوری اسلامی افسری می‌خواهد که دو بال تخصص و تعهد داشته باشد که این دو بال در گرو ایمان و اعتقاد قوی است

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها