کد خبر: 713755
تاریخ انتشار :

«نامه نیوز» گزارش می‌دهد؛

شورای وحدت از کاندیداتوری پورمحمدی حمایت کرد

شورای وحدت اصولگرایان از کاندیداتوری مصطفی پورمحمدی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

شورای وحدت از کاندیداتوری پورمحمدی حمایت کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در جریان برگزاری چهارمین گردهمایی کشوری رؤسای استانی شورای وحدت اصولگرایان، موضوع تقویت و توسعه این تشکل سیاسی اصولگرا و گزینش کاندیدای مورد حمایتش در انتخابات ریاست جمهوری بررسی شد.

در این نشست با تاکید بر تقویت بلوغ سیاسی تشکیلاتی و اهمیت افزایش توانمندی در معرفی کاندیداها در هر انتخابات، لزوم گزینش آنان از میان اعضا و چهره‌های مرتبط با شورای وحدت نیز یادآوری شد.

همچنین در این نشست تاکید شد که شورای وحدت از واحد آموزشی و پژوهشی توانمند با هدف تدوین و ارائه جزوه‌های تحلیلی برخوردار باشد و برنامه سالانه استانی و ملی خود را هم تنظیم کند.

در بخش دیگری از این نشست، با ارزیابی نحوه گزینش و تایید صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری، انتقاداتی مطرح و در ادامه، بررسی کارنامه و سوابق پنج کاندیدای دیگر انتخابات ریاست جمهوری هم انجام شد.

در بخش پایانی نشست هم پس از بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی، سوابق و کارنامه او در بیش از چهار دهه گذشته بررسی شد و در چارچوب رأی‌گیری از شرکت‌کنندگان، شورای وحدت به‌اتفاق آرا از کاندیداتوری پورمحمدی حمایت کرد.

همچنین در این نشست بر بهره‌برداری از همه ظرفیت‌های سیاسی و تبلیغاتی شورای وحدت برای حمایت از پورمحمدی تاکید و مصوب شد رایزنی با کاندیداهای جریان اصولگرایی نیز در صورت لزوم و برای اتخاذ «بهترین تصمیم» توجه شود.

پورمحمدی هم در سخنانی اظهار کرد: تنها با هدف انجام وظیفه در قبال میهن اسلامی و مردم شریف کشور پا به عرصه رقابت‌ها گذاشته‌ام و تا انتهای این مسیر بر عهد و قراری که با پروردگار و مردم کشورم بسته‌ام پایبند می‌مانم.

وی افزود: در «دولت قرار»، رسیدگی به معیشت مردم و بهبود وضعیت اقتصادی اولویت اصلی است.

منوچهر متکی نیز با اشاره به تعامل و همکاری جامعه روحانیت مبارز و شورای وحدت، بر لزوم سازماندهی مناسب‌تر امکانات و ظرفیت‌های این تشکل سیاسی اصولگرا در حمایت از پورمحمدی تاکید کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها