کد خبر: 717354
تاریخ انتشار :

به نقل از دیگران؛ کنایه تند زیدآبادی به کیهان

می‌خواهید لامبورگینی به پزشکیان بفروشید؟

احمد زیدآبادی در کنایه‌ای تند به کیهان نوشت: می‌خواهید لامبورگینی به پزشکیان بفروشید؟ دغل‌ بازترین دلالان نیز با کسی اینطور معامله نمی‌کنند!

می‌خواهید لامبورگینی به پزشکیان بفروشید؟
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نامه نیوز - احمد زیدآبادی فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی نوشت؛ روزنامۀ کیهان در گزارش صفحۀ اول خود با عنوان "اسب زین‌شده زیر پای دولت چهاردهم" تصویری از شرایط کنونی اقتصاد کشور ارائه کرده است که گویی مسعود پزشکیان قرار است "بهشت موعود" را تحویل بگیرد!

حقا که دغل‌بازترین دلالان نیز با کسی اینطور معامله نمی‌کنند! دلال اتومبیلی را می‌شناختم که وقتی می‌خواست یک بنز آخرین مدل را از کسی بخرد، آنقدر تو سر مال می‌زد که پنداری گاری یا دوچرخه است و وقتی می‌خواست یک ژیان قراضه را به کسی بفروشد، آنقدر در تعریف از آن مبالغه می‌کرد که گویی می‌خواهد لامبورگینی به طرف بفروشد!

برای جلوگیری از ادامۀ این حقه‌بازی، بهترین پیشنهاد را شیخ مصطفی پورمحمدی در جریان تبلیغات انتخاباتی داد. پیشنهادش این بود که دولت جدید پیش از استقرار لازم است گزارش دقیق و کارشناسانه‌ای از وضعیت موجود تهیه و ارائه کند تا برای عموم مشخص شود که مشخصاً چه چیزی را تحویل می‌گیرد تا جای دبّه کردن باقی نماند!


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها