کد خبر: 626333
تاریخ انتشار :

جنجال جدید داریوش ارجمند!

داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت:خدا باید مشکل مردم خوزستان را با فرستادن باران حل کند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

داریوش ارجمند در اظهاراتی به بیان نکاتی عجیب درباره بحران خوزستان و جایزه اصغر فرهادی پرادخته است.

داریوش ارجمند دوباره جنجال آفرینی کرد!

داریوش ارجمند، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت:خدا باید مشکل مردم خوزستان را با فرستادن باران حل کند. خوزستان سرزمینی بود که تشنگی نداشت و در حق این مردم کوتاهی کردند.

وی با اشاره به برخی تحرکات در وقایع خوزستان افزود: آنها همیشه هستند از زمانی که کارگردان ما در خارج از کشور جایزه گرفته و سؤال‌های خنده‌دار از وی پرسیدند تا امروز و ماجرای خوزستان بوده‌اند. اینها با خود من این معامله را کردند و حضورشان در ماجرای خوزستان اهمیت ندارد و راه به جایی نمی‌برند و مردم این مملکت بیدی نیستند که با این بادها بلرزند.ارجمند ادامه داد: البته صحبت‌هایم به این معنی نیست که نباید به فکر مردم خوزستان بود و من نوکر مردم خوزستانم. هشت سال این مردم در خط مقدم جبهه از کشور دفاع کردند و الان باید دولت همه تلاش و نیرو و بودجه‌اش را بگذارد که تشنگی را از این استان برطرف کند اما باید مراقب باشند دشمنان به آنها لطمه نزنند.

 

بازیگر پیشکسوت سینما و تلوزیون در انتها گفت:مردم خوزستان هشت سال مردم ایران را در جنگ دلداری دادند و روز و شب روی سرشان بمب می‌ریخت و زندگی‌شان مختل شده بود. اما آنها ایستادند و به ما روحیه دادند. من چطور به این مردمی که اسوه صبر و استقامت، جنگندگی و حفاظت از این سرزمین هستند روحیه بدهم؟ امیدوارم که مسئولان هرچه سریع‌تر مشکلات این مردمان شریف و صبور و دوست داشتنی را به شکل ریشه‌ای حل کنند

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما