کد خبر: 182486
تاریخ انتشار :

بروز نشانه‌هایی از آغاز سفرهای استانی - انتخاباتی احمدی‌نژاد /دو بار سفر به شمال در یک ماه

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، گویا رئیس جمهور سابق گمان می برد هنوز پایگاه اجتماعی خود در شهرستان ها را حفظ کرده و این امر می تواند در زمان نیاز به یاری وی بیاید. بر این اساس وی برنامه های خود و حامیانش را بدین ترتیب قرار داده که بیشتر فعالیت های خود را در شهرستان ها انجام دهند. از همین رو اعضای "هما" یا همان هواداران محمود احمدی نژاد جلسات متعددی را در شهرستان ها ترتیب داده و فعالیت های گسترده ای را نیز برای بروز رسانی و جذب بیشتر افراد به این پایگاه اجتماعی آغاز کرده اند.
سفر به شمال؛ اولین سفر استانی؟
حامیان احمدی نژاد که مدتی است به صورت خاموش در حال فعالیت هستند اقدامات تازه ای را به منظور ورود به انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز کرده اند. برخی از اطرافیان محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان که هسته اصلی این فعالیت ها را تشکیل داده اند، با برگزاری جلسات متعدد طرح های مختلفی را در راستای جذب عناصر و معرفی برای تصدی کرسی‌های مجلس تهیه کرده‌اند.
این جریان تاکتیک های مختلفی را برای حضور همه جانبه انتخابات آینده‌ مجلس برنامه ریزی کرده است. یکی از این راهبردها نشست های استانی است؛ خبرها حاکی از آن است که چندی است به صورت جدی از سوی هسته اصلی این جریان موضوع انتخابات مجلس پیگیری می شود و سعی شده تا به دور از حاشیه های تبلیغاتی نشست های لازم در استان ها با حضور افراد اصلی این جریان و غالبا به صورت مخفیانه برگزار شود.
گویا مقرر شده که در هر استان لیست های مختلفی داده شود. در هریک از این لیست ها از افراد سفید و بی سابقه استفاده شده تا بعد از پالایش های لازم توسط هسته مرکزی جریان و شورای نگهبان آسیب ها کم شود و حضور به صورت گسترده و جامع باشد تا از این طریق بتوانند به اهداف مد نظرشان دست پیدا کنند.
حالا خبر می رسد محمود احمدی نژاد نیز در طول یک ماه گذشته 2 بار به شهرهای شمالی کشور سفر کرده است. در سفر اول خبر رسید که رئیس جمهور سابق در جریان حضور در شمال به منزل یکی از کارخانه داران استان سمنان رفته و در آنجا سکنی گزیده اما با فرد یا گروه خاصی دیدار نداشته است. در جریان سفر دوم نیز که طی همین چند روز گذشته انجام شد رئیس جمهور سابق کشور به همراه چند نفر دیگر به شهرهای شمالی سفر داشته و در زیبا کنار مستقر شده است.
بنابراین به نظر می رسد رفته رفته با توجه به نزدیک شدن به سال 94 و ایام انتخابات مجلس احمدی نژاد خودش نیز وارد گود شده و سفرهای استانی خود را آغاز کند. البته هنوز معلوم نیست که سفر احمدی نژاد به شمال کشور سفری انتخاباتی بوده یا خیر، اما 2 بار حضور در یک منطقه از کشور در طول یک ماه در کنار فعالیت های گسترده حامیان این جریان نشان می دهد که خبرهایی در راه است. از همین رو باید منتظر ماند و دید که جریان محمود احمدی نژاد که از مدت ها پیش فعالیت های پشت پرده خود را برای بازگشت به قدرت آغاز کرده اند، چه زمانی اقدامات خود را به صورت علنی پیگیری می کنند.
در این باره لازم به ذکر است که یاران احمدی نژاد و گروه "هما" در شهرستان ها به شبکه های اجتماعی روی آورده و فعالیت های رسانه ای خود را از طریق نرم‌افزار ارتباطی تلگرام در گوشی‌های اندروید و آیفون و همچنین نرم افزار وایبر آغاز کرده اند.
منبع: فردا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما