کد خبر: 610865
تاریخ انتشار :

هامی چاکلت : فروشگاهی به شیرینی شکلات

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

هامی شیرین فام فعال در زمینه تامین و توزیع مواد اولیه شیرینی ، شکلات و صنایع غذایی به عنوان یکی از مهره های کلیدی این بازار متشکل از گروه شرکت های بازرگانی و تولیدی است که با پشتوانه بیش از 50 سال مدیران خود پای به عرصه گذاشته است.

ما در سال 1399 با رویکرد ارتباط مستقیم با مصرف کننده و کاهش هزینه های اضافه اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی هامی چاکلت کرده ایم تا بتوانیم تجربه خوشایندی از این نوع خرید اینترنتی را برای مشتریان خود به ارمغان آوریم.

هامی چاکلت به عرضه مستقیم محصولاتی همچون : شکلات تلخ ، تافی ، آبنبات ، آدامس های فانتزی ، لواشک ، اسمارتیزهای رنگی ، گز و ... می پردازد.

هامی چاکلت : فروشگاهی به شیرینی شکلات

امروزه با توجه به همه گیری تکنولوژی دیگر به صرفه نیست که برای خریدهای روزمره خود بخواهید به روشی کاملا سنتی اقدام کنید ، فروشگاههای اینترنتی توانسته اند نیازهای جمعی و خرد مشتریان خود را پاسخ دهند.

البته نمیتوان نادیده گرفت که اعتماد در این بخش از مهمترین موارد به شمار می رود که خریدار بتواند با خیالی آسوده اقدام به خرید کند ، ما در هامی چاکلت به تمامی دغدغه های خریداران پاسخ دادیم.

با این حال نماد اعتماد الکترونیکی و درگاههای بانکی مستقیم برای وبسایت دریافت کرده و اقدام به راه اندازی مرکز تماس فوق پیشرفته 91300168 نموده ایم.

پس اگر شما برای خرید اینترنتی آدامس ، خرید اینترنتی انواع تافی کره ای ، خرید دراژه شکلاتی ، خرید لواشک ، خرید پاستیل خرسی ، خرید آبنبات ، خرید شکلات تلخ ، خرید گز ، خرید آبنبات زنجبیلی ایرانی با پودر زنجبیل به دنبال فروشگاهی جامع و کامل هستید توصیه داریم که حتما از هامی چاکلت دیدن کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما