کد خبر: 612669
تاریخ انتشار :

با مجتمع فنون برق به یک نصاب و تعمیرکار حرفه ای پکیج و کولر گازی شوید

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

درست است که شرط لازم برای ورود به برخی از مشاغل پولساز سرمایه است اما هستند مشاغل پردرآمدی که برای ورود به آنها نیاز به سرمایه بالایی نبوده و می توان با یادگیری مهارت ها و فوت و فن های مورد نیاز آنها در مدت زمانی کوتاه درآمد بالایی به دست آورد.

شغل نصب و تعمیرات پکیج و کولرهای گازی از جمله این مشاغل در بازار کار هستند. خوشبختانه ورود به این مشاغل نیاز به سرمایه بالایی نداشته و شما می توانید با سرمایه 10 میلیون تومانی وارد بازار کار شوید.

از این رو اگر به دنبال یک شغل پولساز و آینده دار هستید و از سرمایه بالایی برخوردار نیستید باید بگوییم این مشاغل از بهترین مشاغل فنی می باشند. بنابراین توصیه می کنیم به صورت اصول مهارت های لازم این مشاغل را یاد گرفته و با تمامی نکات و اصول لازم برای نصب و تعمیر پکیج و کولر گازی آشنا باشید.

برای یادگیری مهارت های این مشاغل می توانید سری به دوره های آموزشی نصب و تعمیرات پکیج دیواری و کولر گازی در آموزشگاه فنون برق بزنید.

با مجتمع فنون برق به یک نصاب و تعمیرکار حرفه ای پکیج و کولر گازی شوید

معرفی دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج دیواری فنون برق

دوره آموزش نصب و تعمیرات پکیج دیواری در آموزشگاه فنون برق از بهترین دوره های پکیج در کشور است. علت این امر نیز برگزاری این دوره در کارگاه های مجهز و به صورت عملی می باشد. این دوره در آموزشگاه فنون برق به صورت دو دوره، آموزش نصب پکیج دیواری و آموزش تعمیرات پکیج دیواری برگزار می گردد.

در دوره های آموزش نصب پکیج دیواری فنون برق به صورت مرحله به مرحله کلیه مراحل مربوط به نصب انواع مدل های پکیج دیواری آموزش داده می شود. شیوه آموزش در این کلاس به صورت عملی می باشد بدین صورت که کارآموزان پس از آموزش مفاهیم توسط استاد، به صورت عملی بر روی پکیج های دیواری کار کرده و مراحل نصب را تمرین و رفع اشکال می نمایند. این موضوع باعث شده تا کارآموزان پس از پایان یافتن دوره به راحتی بتوانند انواع پکیج های دیواری را نصب نمایند.

دوره تعمیرات پکیج کلاس دیگری است که پس از دوره نصب برگزار می گردد. در این کلاس استاد دوره ابتدا کلیه قطعات پکیج و کارکرد آنها را معرفی کرده، سپس مشکلات هر یک از این قطعات و ارورهای پکیج را بررسی می نماید. پس از آن که کارآموزان با مشکلات پکیج آشنا شدند نوبت کار عملی می رسد.

در این مرحله طریقه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات بر روی پکیج های دیواری کار می شود. یادگیری تست پمپ، یادگیری هواگیری پکیج، یادگیری رسوب گیری پکیج، آموزش نحوه عیب یابی پمپ گیرپاژ شده، آموزش تست فلوسوئیچ، آموزش تعویض قطعات پکیج دیواری برخی از مطالب آموزشی است که در این دوره می باشد.

پس از پایان یافتن دوره های پکیج دیواری در آموزشگاه فنون برق، قادر خواهید بود به راحتی وارد بازار کار شده و در مدت زمانی کوتاه به درآمد بالایی دست یابید. بنابراین اگر به دنبال ورود به این شغل هستید به صورت اصولی و از طریق شرکت در دوره های آموزشی نصب پکیج دیواری و تعمیرات پکیج مهارت های این حرفه را یاد بگیرید.

با مجتمع فنون برق به یک نصاب و تعمیرکار حرفه ای پکیج و کولر گازی شوید

معرفی دوره نصب و تعمیرات کولر گازی فنون برق

دوره نصب و تعمیرات کولر گازی از دیگر دوره های عالی و پولساز در این آموزشگاه است. این دوره نیز همانند دوره پکیج به صورت عملی و کارگاهی برگزار شده و شامل دو کلاس آموزشی، تعمیرات و نصب کولر گازی می باشد.

در دوره آموزش تخصصی نصب کولر گازی نحوه نصب پنل داخلی و خارجی انواع کولرهای گازی آموزش داده می شود. در این دوره کارآموزان ابتدا با انواع کولرهای گازی و کارکردهای آن، ابزارها و تجهیزات نصب و نحوه کار با آنها، طریقه بریدن لوله مسی، نحوه تست فشار و نشت یابی، نحوه مکان یابی و شناسایی بهترین محل نصب، آموزش شارژ گاز کولر گازی، طریقه نصب مرحله به مرحله کولر گازی و بسیاری از موارد دیگر آشنا می شوند.

در کلاس تعمیرات نیز نحوه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات در کولرهای گازی، همچنین نحوه تعویض قطعات کولر نیز آموزش داده می شود. آموزش عیب یابی و روشهای رفع اشکال کولر گازی، آموزش روش های صحیح باز و بسته کردن پنل داخلی و بیرونی کولر گازی، آموزش کاربردی تعمیرات و نحوه صحیح تعویض انواع قطعات کولر گازی، عیب یای بردهای الکترونیکی و آموزش نحوه صحیح تعمیرات برد و تعویض برد، آموزش عیب یابی و تعمیرات قطعات مکانیکی و الکتریکی کولر گازی برخی از سرفصل های ارائه شده در این دوره می باشد.

آموزشگاه فنون برق برای یادگیری هر چه بیشتر کارآموزان در این دوره، کارگاه های آموزشی خود را بسیار مجهز کرده است. این موضوع باعث شده تا کارآموزان کلیه مباحث آموزشی را تمرین کرده و به راحتی بتوانند وارد بازار کار شوند.

این مرکز آموزشی علاوه بر دوره‌های پکیج و کولر گازی دوره های متعدد دیگری را برگزار می نمایند. در ادامه با یکی از دیگر دوره‌های پرطرفدار در این آموزشگاه آشنا خواهیم شد.

آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل یکی از دیگر دوره های پرطرفدار در این آموزشگاه است که به آموزش تخصصی نحوه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری در موبایل های اندروید و آیفون می پردازد. در این دوره کارآموزان با در اختیار داشتن ست های تعمیرات موبایل کلیه مطالب آموزشی را به صورت عملی تمرین کرده و به عیب یابی و رفع اشکال می پردازند.

آموزش الکترونیک پایه، آموزش شابلون زدن، آموزش نقشه خوانی، آموزش تعمیر و تعویض انواع قطعات موبایل، آموزش کار با ابزارهای تعمیرات موبایل، آموزش فلش گوشی، آموزش روت و بوت، آموزش باز کردن قفل گوشی، آموزش کار با باکس های تعمیرات موبایل، آشنایی با انواع مدارهای موبایل و نحوه عیب یابی و تعمیر آنها و بسیاری از مطالب دیگر از سرفصل های آموزشی ارائه شده در دوره آموزش تعمیرات موبایل فنون برق می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دیگر دوره های این مرکز آموزشی همچنین ثبت نام، شما عزیزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز نسبت به تکمیل فرم ثبت نام آنلاین در سایت آموزشگاه فنون برق به آدرسhttps://fonoonbargh.com/ اقدام نمایید و یا در ساعات کاری آموزشگاه با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۵۷۶۴۷۶ تماس بگیرید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما