کد خبر: 624751
تاریخ انتشار :

افشای راز خودکشی پس از قتل زن صیغه‌ای + جزئیات

مرد جوان پس از یک سال و نیم زندگی با زن صیغه‌ای دست به قتل او زد و سپس خودکشی کرد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش سایت خبری رستانیوز: زن صیغه‌ای پس از جدایی از شوهرش ازدواج کرد. زن صیغه‌ای یک سال و نیم با مرد جوان زندگی کرد تا اینکه زن صیغه‌ای با تیراندازی دست به قتل او زد. مرد جوان بعد از قتل زن صیغه‌ای به خواهرش زنگ زد و با اعتراف به قتل زن صیغه‌ای دست به خودکشی زد.
شامگاه دوشنبه مرد جوانی در منطقه شهدا به خواهرش زنگ می‌زند و در حالیکه صدایش می‌لرزید و غم در صدایش شنیده می‌شد به خواهرش گفت که زنش را با شلیک گلوله در خانه شان به قتل رسانده است.
زن جوان با شنیدن حرفهای برادرش شوکه شده بود و این در حالی بود که برادر ۴۲ ساله پس از اعتراف به قتل همسر موقتش ادعا کرد که قصد دارد خودکشی کند و در همین لحظه صدای شلیک گلوله‌ای به گوش رسید و دیگر صدایی از مرد جوان به گوش نرسید.

زن جوان که نگران سرنوشت برادرش بود خیلی زود به همسرش که بیرون خانه بود زنگ زد و از او خواست برای کمک برادر و همسر موقتش برادرش به خانه آنها برود.

داماد خانواده همراه پلیس و تیم امدادی اورژانس به جلوی در خانه مرد ۴۲ ساله رسیدند و وقتی وارد خانه شدند با جسد خونین زن ۴۰ ساله روبه‌رو شدند و این در حالی بود که مرد جوان که دست به خودکشی زده بود هنوز نفس می‌کشید و خیلی زود این مرد برای نجات از مرگ به بیمارستان منتقل شد.

تلاش پزشکان برای نجات جان مرد جوان ادامه داشت تا اینکه صبح روز سه شنبه این مرد به خاطر شلیک به خودش روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

ماموران در تحقیقات میدانی پی بردند که مرد جوان که ۲ فرزند دارد پس از جدایی سرپرستی فرزندانش را برعهده همسرش قرار داده و یک سال و نیم قبل با زن جوان که او نیز ۲ فرزند داشته و فرزندانش در کنار شوهر سابقش است آشنا شده و با هم زندگی مشترکی را آغاز کرده‌اند و بعد از یک سال و نیم زندگی مشترک، مرد جوان همسر موقتش را به قتل رسانده و سپس دست به خودکشی زده است.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیسی در این پرونده جنایی در پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

منبع: سایت خبری رستانیو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما