کد خبر: 619009
تاریخ انتشار :

واکنش نمازی به ریاست مرعشی در ستاد انتخاباتی جهانگیری

عضو شورای مرکزی حزب کارگزان گفت: هر یک از آقایان محسن هاشمی و یا جهانگیری که بمانند و البته یک نفر از آن‌ها کنار می‌رود، اما هر دو انتظار دارند که آقای مرعشی رئیس ستادشان باشند که توانایی این‌کار را هم دارد ولی هنوز قطعی نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

علی‌محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی تسنیم، درباره انتشار برخی اخبار مبنی بر«انتخاب حسین مرعشی به ریاست ستاد انتخاباتی اسحاق جهانگیری»، اظهار داشت: این مسئله هنوز قطعی نشده و در حد صحبت است؛ فعلا آقای مرعشی برای ریاست ستاد مطرح است.

وی افزود: هر یک از آقایان محسن هاشمی و یا جهانگیری که بمانند و البته یک نفر از آن‌ها کنار می‌رود اما هر دو انتظار دارند که آقای مرعشی رئیس ستادشان باشند که توانایی این‌کار را هم دارد ولی هنوز قطعی نشده است.

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران خاطر نشان کرد: تا زمانی که نتیجه بررسی صلاحیت‌ها اعلام نشده، نیازی به رئیس ستاد نیست و بعد از تأیید صلاحیت، می‌بایست ستاد خود را به فرماندهی معرفی کنند و این مسئله فعلا در حد گمانه‌زنی است.

اسحاق جهانگیری معاون اول دولت‌های روحانی و محسن هاشمی‌رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران، روز شنبه 25 اردیبهشت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کردند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما