کد خبر: 637068
تاریخ انتشار :

تصویر دیده نشده از همسر شاهرخ استخری

به تازگی عکس جدیدی از خانواده و دوستان شاهرخ استخری در فضای مجازی منتشر شده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش پایگاه خبری مه شو: شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ در تهران است. شاهرخ استخری ازدواج کرده و متاهل است. شاهرخ استخری نام همسرش سپیده بزمی‌پور است. شاهرخ استخری دارای دو فرزند دختر است. در ادامه عکس جدید و خانوادگی شاهرخ استخری را می‌بینیم.

شاهرخ استخری

 

فیلم و عکس‌های شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی‌پور

شاهرخ استخری و همسرش سپیده بزمی‌پور با حاشیه‌های جنجالی و جشن‌های لاکچری نقل محافل شده‌اند. چند روز گذشته استوری متفاوت سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری بازیگر مشهور تلویزیون سوژه کاربران شبکه‌های اجتماعی شد.

سپیده بزمی پور بلاگر مطرح و همسر شاهرخ استخری چندی پیش عکس‌هایی را از خانه‌شان در بلژیک منتشر کرد که سروصدای زیادی را در اینستاگرام به راه انداخت.

او می گوید پدر و مادرش سال‌ها پیش در بلژیک زندگی می کنند و مهاجرت کرده اند و ایران نیستند و ما (او و شاهرخ استخری) چند مدت یک بار به آنها سرمی‌زنیم. ما حدود یک ماه در خانه پدر و مادرم زندگی می‌کردیم اما به دلایلی که زوج‌های جوان مثل ما بهتر می دانند، تصمیم گرفتیم که جدا از آنها باشیم؛ به همین دلیل یک منزل مبله اجاره‌ای پیدا کردیم (نزدیک خانه پدرم) و در آنجا ساکن شدیم. برای اطلاع عمومی هم خوب است بدانید در بلژیک نیز مانند تهران می‌شود خانه هایی را روزانه و ماهیانه اجاره کرد.

شاهرخ استخری از خدمت سربازی معاف شده است چون پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است. فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی‌گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

استوری عجیب زن شاهرخ استخری برای پول

تبلیغ متفاوت سپیده بزمی‌پور همسر شاهرخ استخری بازیگر مشهور تلویزیون سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شد. همسر شاهرخ استخری که بلاگر اینستاگرام است. سپیده بزمی پور در صفحه شخصی خودش تبلیغی منتشر کرد .تبلیغ سپیده بزمی پور کاملا متفاوت با سایر بلاگرهای اینستاگرامی بود و همین باعث سوژه شدن او شد.خانواده شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور در هفته گذشته به دلیل برگزاری جشن هالووین خاصشان سوژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی شده اند و هنوز هم فیلم ها و تصاویر مربوط به شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور دست به دست می شود.

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد. این هنرمند کشورمان دو خواهر دارد که یکی در خارج از کشور زندگی می‌کند و خواهر دیگرش نیلوفر ساکن ایران است. پدرش کارمند پتروشیمی بوده و از طرفداران تحصیلات دانشگاهی است و همین امر سبب شد تا شاهرخ استخری با وجود علاقه به بازیگری در رشته مهندسی صنایع تحصیل کند. پدر شاهرخ استخری اصالتا اهل فارس است و نام خانوادگی استخری هم برگرفته از مکان زندگی اجدادی خانواده استخری در استان فارس است.

این بازیگر کشورمان از علاقه‌مندان به فوتبال بود و در دوره ای به صورت جدی فوتبال را دنبال می‌کرد اما به دلیل عدم رضایت پدر و اصرار او به درس خواندن این رشته را کنار گذاشت و بعد از بازیگر شدن به سراغ بوکس رفت اما آسیب‌های احتمالی این رشته مانع از ادامه فعالیت او شد.

نحوه شروع بازیگری شاهرخ استخری

شاهرخ استخری پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم “تلــخون” ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از “پریدخت” گرفته تا “مثل هیچ کس” و سپس “ماه عســل” و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال “دل نوازان” است و بعد از آن “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

ازدواج شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متاهل است و سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری است. این دو در سال 1390 با یکدیگر ازدواج کردند .مراسم ازدواج شاهرخ استخری با سپیده بزمی پور در تهران برگزار شد و برای اینکه بسیاری از اقوام همسرش در بلژیک زندگی می کردند این زوج جوان تصمیم گرفتند جشن عروسی‌شان را در شهر بروکسل نیز برگزار کنند و حاصل ازدواج آنها دو دختر به نام‌های پناه و نبات است.

فرزندان شاهرخ استخری

شاهرخ استخری

پناه و نبات استخری فرزندان شاهرخ استخری هستند .پناه استخری دختر اول شاهرخ استخری در سال 1392 به دنیا آمد. وی در یکی از مصاحبه های خود گفته است : بزرگترین نقطه ضعفم در حال حاضر دخترم «پناه» است. آینده و اتفاقاتی که ممکن است برای او بیفتد، باعث ترس و نگرانی من است. همه تلاشم این است که همه چیز برای او به خوبی فراهم باشد. نبات استخری دختر دوم شاهرخ استخری و سپیده بزمی پور در آبان ماه 1397 به دنیا آمد و خانواده 3 نفره استخری را به یک خانواده گرم 4 نفره تبدیل کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما