کد خبر: 638694
تاریخ انتشار :

قیمت خودرو امروز 9 آذر چقدر شد؟

رصد بازار خودرو همچنین نشان دهنده آن است که قیمت «شاهین» هم امروز در بازار یک میلیون تومان گران شد و در بازار به 344 میلیون تومان رسید.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش سایت خبر روز، رصد قیمت خودرو نشان دهنده آن است که امروز 3 خودرو سایپا در بازار رشد قیمت داشتند و 3 خودرو بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

در شرایط کنونی تنها عاملی که می توان رشد قیمت در بازار را به آن نسبت داد به رشد نرخ دلار در بازار باز می گردد.این عامل نیز متاثر از اخبار و حاشیه‌های مذاکرات هسته‌ای وین است، مذاکراتی که بخش عمده بازارهای ایران چشم‌به‌راه نتایج آن هستند. با توجه به اخبار متناقضی که از این نتایج احتمالی این نشست در محافل سیاسی واقتصادی کشور به گوش می‌رسد، می‌توان تاکید کرد در حال حاضر نمی‌توان هیچ چشم انداز روشنی از بازار خودرو ترسیم کرد و عوامل و اخبار لحظه ای بازار خودرو را با نوسان همراه می‌کند.

با این شرایط امروز «کوییک R»، «شاهین» و «تیبا صندوقدار» در بازار رشد قیمت داشتند.

قیمت خودرو| وضعیت محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت امروز خانواده کوییک بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند و به این طریق «کوییکR» امروز با افزایش 2 میلیونی قیمت در بازار با  قیمت 193 میلیون تومانی قیمت گذاری شد.  «کوییک معمولی» هم بدون تغییر  189میلیون تومان در بازار قیمت خورد. ثبات قیمت به «ساینا» نیز رسید و این خودرو امرو در بازار 184 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر ارزیابی های صورت گرفته نشان دهنده آن است که «تیبا صندوقدار» هم امروز رشدی یک میلیونی در بازار داشت و قیمت آن به 170 میلیون رسید و  «تییا 2 معمولی» هم امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدو قیمت آن به 180 میلیون تومان رسید.

رصد بازار خودرو همچنین نشان دهنده آن است که قیمت «شاهین» هم امروز در بازار یک میلیون تومان گران شد و در بازار به 344 میلیون تومان رسید.   

قیمت خودرو

قیمت خودرو

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

Markets