کد خبر: 639704
تاریخ انتشار :

چرا در صنایع به دستگاه کارتن چسب زن نیاز داریم؟

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

یکی از رایج ترین ابزارهای مورد استفاده در صنایع مختلف چسب کارتن است. در واقع بیشتر صنایع برای افزایش سطح کیفیت به یک ماشین چسبنده کارتن نیاز دارند. در حالی که در گذشته توسعه نیافتن این ابزار باعث ایجاد شرایط کاری طولانی مدت و دشوار شده است، امروزه با یک ماشین چسبنده جدید و پیشرفته علاوه بر کیفیت بالا، روند کار به سرعت افزایش یافته است که این امر باعث افزایش کیفیت نیز می شود. افزایش چسب مقوا یکی از رایج ترین ابزار مورد استفاده و اقتصادی در صنعت بسته بندی است. طراحی چسب کارتن به گونه ای است که می توان از آن ها برای بسته بندی انواع مقوا، در محدوده ها و اندازه های مختلف استفاده کرد. دستگاه چسب یکی از بهترین تجهیزات برای آب بندی، بسته بندی و چسبان در صنعت است. که انواع، مدل ها، اندازه ها و اشکال مختلفی دارد.

انواع مختلفی از دستگاه های چسب زن کارتن وجود دارد:

. چسب زن کارتن دو موتوره

. چسب زن کارتن سه موتوره

. چسب زن کارتن اتوماتیک

. چسب زن کارتن با دربند اتومات

دستگاه های چسبنده کارتن برای مقوا با اندازه های مختلف ساخته شده اند که بسته بندی آن ها آسان طراحی شده است. این دستگاه چسبنده مقوا برای بسته بندی طیف گسترده ای از وزنه های سبک به مقوا سنگین طراحی شده است.

دستگاه چسب کارتن برای چسب زدن مقوا استفاده می شود، در حالی که اندازه مقوا بسته به بسته بندی متفاوت است.

ماشین های کارتن چسب زن انواع مختلفی دارند، یکی از رایج ترین ماشین های مورد استفاده در صنعت بسته بندی، دستگاه های چسب کارتن است که در قنادی، شکلات، آجیل، لوبیا، لبنیات، پروتئین ها، مواد غذایی، کارخانه های صنعتی، صنعت خودروسازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند، استفاده می شود.

دستگاه های چسبنده کارتن این توانایی را دارند که به طور همزمان به زیر و روی مقوا بچسبد با سطوح کامل چسب روی مقوا بدون ایجاد حباب. دستگاه های خمیر می توانند زیر یا فقط مقوا بچسبد.

کاربرد دستگاه چسب زن

دستگاه چسب زن کارتن، برای همه کارتن ها در اندازه های مختلف برای بسته بندی و چسباندن آسان استفاده می شود.

تمام مدل های چسب کارتن برای همه اندازه های کارتن ساخته شده اند و بسته بندی و چسباندن را به ویژه در صنعت تولید تسهیل می کنند. این دستگاه ها علاوه بر سایز کارتن بر اساس وزن کارتن دارای طیف وسیعی نیز می باشند، به طوری که می توانند تمامی وزنه ها را بسته بندی و چسب بزنند.

با توجه به انواع مختلف دستگاه چسب زن یکی از تجهیزات کاربرد است و در صنایع نیز کاربرد فراوانی دارد. صنایعی از جمله خودروسازی، انواع کارخانه های صنعتی، شیرینی پزی، مواد غذایی، شکلات، پروتئین، آجیل، لبنیات، حبوبات و…

از دیگر ویژگی های اندازه گیری کارتن می توان به قابلیت چسباندن روی و زیر کارتن با چسبندگی کامل بدون ایجاد حباب اشاره کرد.

عملکرد دستگاه چسب زن کارتن برای کارتن هایی است که با محصولات پر شده اند و به مهر و موم و واشر قابل اعتماد و محکم نیاز دارند. استفاده از این دستگاه بهترین راه برای این کار است که در مراحل بعدی از باز شدن کارتن جلوگیری می کند.

کانوی پک (conveypack.com) وارد کننده بروزترین دستگاه های بسته بندی بویژه دستگاه های کارتن چسب زن اتوماتیک، استرچ رپر از روبوپک ایتالیا، دستگاه های شیرینک نیمه اتوماتیک و اتوماتیک از ستاپک ترکیه و سازنده دستگاه های کارتن چسب زن نیمه اتوماتیک، انواع دستگاه های لیبل چسبان پشت چسبدار یک طرفه، دو طرفه و رپراند و و انواع نوارنقاله و ارائه کننده سیستم های اتوماسیون و مکانیزاسیون خط تولید میباشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما