کد خبر: 651312
تاریخ انتشار :

​شاهرخ استخری تنها به ایران بر می گردد | استوری همسر شاهرخ استخری بوی طلاق می دهد

همسر شاهرخ استخری در استوری خود خبر بازگشت او به ایران را می دهد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 شاهرخ استخری از بازیگران جوانی است که با بازی در دو سریال دلنوازان و فاصله ها توانست یک شبه راه صدساله را طی کند. شاهرخ استخری در این دو سریال شهرت عجیب و باورنکردنی به دست آورد. شاهرخ استخری در سریال های مختلفی در تلویزیون نقش بازی کرد و بعد از آن از تلویزیون فاصله گرفت و در سینما مشغول به بازی شد. شاهرخ استخری بازیگر پرحاشیه ای نیست و تنها حاشیه ای که از او در این سال ها به دست آمد، دیده نشدن همسر او بود. شاهرخ استخری تا مدت ها بعد از ازدواج عکس همسرش را منتشر نکرده بود. شاهرخ استخری از این ازدواج دو دختر به نام نبات و پناه دارد که هر دو متولد بلژیک هستند.

شاهرخ استخری و خانواده اش مدتی است که به بلژیک رفتند. خرید خانه و ثبتنام فرزند او در مدارس بلژیک نشان داد که او برای همیشه به خارج مهاجرت کرده است. اما همسر شاهرخ استخری امروز خبر داد که شاهرخ استخری به ایران بر میگردد و او و فرزندانش می مانند.

زندگی شخصی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متولد ۱۴ مهر ۱۳۵۹ در تهران، ( ولی در شناسنامه اش متولد 28 شهریور 1360 می باشد) بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد. او فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک تر از خودش دارد. خواهرش که یکسال از او کوچک تر است فوق‌لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد. شاهرخ استخری تا سوم دبستان، ساکن بلوار کشاورز بوده است و از آن به بعد در شهرک غرب زندگی می کند. سوم دبستان را در مدرسه ۱۵ خرداد و دوره راهنمایی‌اش را در مدرسه آزادی و دوران دبیرستان اش را در فجر دانش تحصیل کرده است.

وی از خدمت سربازی معاف شده است چون پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است. فامیلی استخری از شهری در استان فارس که اصالت پدری اش به آن منطقه برمی‌گردد، می آید. البته در حال حاضر آنجا دیگر شهر نیست و بیشتر زمین‌های زراعی، آن محدوده را احاطه کرده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها