کد خبر: 651389
تاریخ انتشار :

خیز دوباره قیمت خودرو | قیمت خودرو نگران کننده شد

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از افزایش چشمگیر قیمت خودروهای پراید، پژو و سمند در قبل از تعطیلات حکایت دارد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در بازار امروز با تغییراتی همراه بود.  قیمت خودرو  در بازار امروز هم مجددا کانال عوض کرد و این تغییر قیمت ها ناشی از نوسان قیمت دلار است. قیمت خودرو در بازار امروز صدای خریداران را درآورده است و آنها از تغییرات شتابزده گله مند هستند عده ای نوسان قیمت خودرو در بازار امروز را ناشی از تحولات جنگ میان اوکراین و روسیه می دانند در ادامه قیمت خودرو در بازار امروز را بررسی کرده و برای خریدارانی که دنبال قیمت خودرو در بازار امروز هستند ارزان ترین ها و باکیفیت ترین خودروها را معرفی می کنیم.

قیمت خودرو دوباره خیز برداشت

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از افزایش چشمگیر قیمت خودروهای پراید، پژو و سمند در قبل از تعطیلات حکایت دارد.

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو از تداوم افزایش قیمت‌ها خبر می‌دهد به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار پراید ۱۱۱ از ۲۰۱ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۲۰۳ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۳۱ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۱۸۳میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۵۱ مدل ۱۴۰۰ نیز از ۱۷۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۷۸ میلیون تومان رسیده است.

این افزایش قیمت‌ها در بین خودروهای پژو موجود در بازار نیز مشهود است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ۲ مدل ۱۴۰۱ از ۳۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۷ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲ میلیون تومان گران شده است و این خودرو در حال حاضر ۲۸۵ میلیون تومان قیمت دارد.

 قیمت پژو ۲۰۷ به ۵۶۵ میلیون رسید!

در بین خودروهای سمند مدل ef۷ سال ۱۴۰۰ از ۳۰۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۱۲ میلیون تومان رسیده است و سمند lx ساده مدل ۱۴۰۱ نیز از ۲۸۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۸۹ میلیون تومان رسیده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها