کد خبر: 667355
تاریخ انتشار :

حواستان به شگردهای کلاهبرداری خرید فالوور باشد

"کلاهبرداری خرید فالوور فیک چیست و جرم فروش فالوور فیک چه می باشد؟ افراد چطور با فروش فالوور فیک کلاهبرداری می کنند؟ "

حواستان به شگردهای کلاهبرداری خرید فالوور باشد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

کلاهبرداری خرید فالوور با گسترش و پیشرفت فعالیت و کسب و کار در اینستاگرام بیشتر شده است. لازم است پیش از خرید فالوور اطلاعات کافی داشته باشید. امروزه افراد سودجو به دنبال دستیابی به منافع کلان هستند. به همین خاطر در هر قرارداد و خرید و فروشی باید دقت لازم و کافی به خرج داد. برای کسی که کسب و کار ویژه ای در اینستاگرام دارد تعداد فالوور مهم است.

به طور کلی برای کسب درآمد از فضای اینستاگرام نیاز است که فالوورهای قابل توجهی داشته باشید. جذب فالوور از طریق ترفندهای گوناگون امکان پذیر است. کسی که به خوبی با این فضا آشنا باشد راه های جذب فالوور را نیز می داند. یکی از راه های سریع افزایش فالوور یک پیج، خرید فالوور است. این خرید امکان پذیر است اما می تواند در آن کلاهبرداری نیز صورت بگیرد.

رواج این روش کلاهبرداری از طریق فالوور سبب شده است که جرم فروش فالوور فیک مورد توجه قرار بگیرد. برای رشد پیج نیازی به فالوور فیک نخواهید داشت. اگر فردی اقدام به خرید دنبال کننده می کند در واقع به دنبال کننده واقعی نیاز دارد. در واقع فالوورهایی را می خواهد که لایک کنند و کامنت بگذارند و سبب رشد پیج گردند. فالوور فیک جدا از اینکه هیچ سودی ندارد ممکن است باعث ضرر گردد. عدم تطبیق تعداد دنبال کننده ها با لایک ها و نظرها اصلا جالب نیست.

پیامد فالوور فیک

کلاهبرداری خرید فالوور سبب می شود که پیج افت کند. اعتماد به پیجی که فالوورهای فراوان با لایک و کامنت های کم دارد سخت است. اکثر افراد هنگام مراجعه به پیج فروش و یا هر پیج دیگری به تعداد دنبال کنندگان و لایک ها توجه می کنند. بخصوص اگر پیج فروش کالا باشد نیاز است که رضایت مشتری و ... داشته باشد. با توجه به پیشرفته شدن کلاهبرداری در این روزها، لازم است که همواره آگاه باشید و زیرکانه پیش بروید. تنها به این صورت می توان ریسک مورد سوء استفاده قرار گرفتن را کاهش داد.

کلاهبرداری خرید فالوور فیک

با توجه به داغی بازار خرید و فروش فالوور، کلاهبرداری خرید فالوور رونق پیدا کرده است. امروزه مباحث حقوقی گسترده ای در رابطه با خرید و فروش فالوور فیک داریم. امروزه بسیاری از کسب و کارها در کنار فعالیت خود در فضای حقیقی به فعالیت در فضای مجازی نیز می پردازند. برخی کسب و کارها تنها در فضای مجازی فعالیت دارند. به هر حال، فعالیت در این فضا سبب رشد هرچه بیشتر و سریع تر کسب و کار می گردد. به همین خاطر تمام موضوعات مرتبط با اینترنت و اینستاگرام برای فروشنده و خریدار مهم است.

جرم فروش فالوور فیک

با توجه به وجود جرم فروش فالوور فیک می فهمیم که فالوور در یک کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است. از زمان های قدیم برای گسترده کردن کار از تبلیغات بهره می بردند. امروزه در اینستاگرام به وسیله تبلیغات فالوورهای پیج افزایش می یابد. معمولا افزایش فالوور از طریق تبلیغات حقیقی است.

 اما راه دیگری برای افزایش فالوور وجود دارد که چندان امن نیست. در این روش فرد به سرعت به فالوورهای مدنظر می رسد اما بسیار ریسک دارد. چرا که اگر فالوورها فیک باشند پیج دچار مشکل می گردد. فروش فالوور فیک در جلد فالوور حقیقی جرم محسوب می شود. از نظر قانونی نیز برای مجرم مجازات در نظر گرفته می شود.

در چه صورت می توانیم از فالوور فیک شکایت کنیم؟

کلاهبرداری خرید فالوور سبب از دست رفتن سرمایه شما می گردد. اما این از دست رفتن سرمایه  سبب رشد و پیشرفت در کسب و کار شما نمی گردد. ممکن است که شما به امید جذب فالوور هزینه بالا جهت تبلیغ پرداخت کنید. اما به وسیله حیله و فریب پیج تبلیغ گیرنده، فالوورهای فیک دریافت کنید. این عمل جرم است و می توانید از پیج مورد نظر شکایت کنید. البته توجه داشته باشید که اگر شخصی خود اقدام به خرید فالوور فیک نماید جایی برای اعتراض نیست. چرا که از ابتدا دو طرف معامله می دانستند که اقدام به خرید و فروش چه فالووری کرده اند.

جرم فروش فالوور فیک

جرم فروش فالوور فیک مانند هر جرم دیگری مجازات دارد. ثبت شکایت و پیگیری آن ممکن است سخت باشد. به همین خاطر لازم است که پیش از اقدام به خوبی تحقیق کنید. داشتن اطلاعات لازم و کافی پیش از انجام هر کاری ضروری است. اینترنت و برنامه های موجود در آن مدام در حال به روز رسانی هستند. اگر شخصی علاقه مند به فعالیت در این فضا است باید مدام اطلاعات خود را به روز نماید. به طور مثال اینستاگرام و الگوریتم هایش مدام در حال تغییر و تحول می باشند. در همین راستا با غفلت از کسب اطلاعات لازم و کافی، پیج و کسب و کار شما نابود خواهد شد.

کلاهبرداری خرید فالوور نه تنها برای خریدار سودی ندارد بلکه سبب نابودی کار فرد نیز می گردد. افراد می توانند با استفاده از ربات های گوناگون تنها با یک شماره صدها اکانت بسازند. هنگامی که اقدام به خرید فالوور فیک می نمایید از این کار هدف مشخصی دارید.

کلاهبرداری فروش فالوور فیک

خرید فالوور از گذشته تا امروز

 به طور مثال یک کسب و کار به قصد افزایش فروش و اعتبار خود چنین کاری می نماید. اما غافل از این موضوع که فالوورهای فیک نه تنها سبب رونق کار نمی گردند بلکه اعتبار کار را زیر سوال می برند. به همین دلیل امروزه عنوان کلاهبرداری خرید فالوور وجود دارد. قبل تر در همان ابتدای گسترش کسب و کار در اینستاگرام خرید فالوور فیک در ابتدای کار بسیار هوشمندانه بود. به طور کلی در آن هنگام تعداد فالوور به تنهایی سبب جذب مخاطب می شد.

با توجه به پیشرفت الگوریتم های اینستاگرام و اینترنت، کلاهبرداری خرید فالوور نیز پیشرفت کرده است. قبل تر وجود فالوور فیک سبب جلب اعتماد کاربران می شد. اما امروزه وجود فالوور فیک نه تنها سبب جذب فالوور نمی گردد بلکه سبب بی اعتمادی می شود. رک باید بگوییم که اگر قصد جلوگیری از رشد پیج خود را دارید فالوور فیک خریداری کنید.

راه هایی برای مقابله با کلاهبرداری در اینستاگرام

برای دچار نشدن به کلاهبرداری خرید فالوور لازم است از راه های ایمن بهره ببرید. اینستاگرام دنیای عجیب و بزرگی است. کسب اطلاعات از این دنیای فوق العاده میتواند سبب رشد و پیشرفت گردد. به طور مثال کسی که به اینستاگرام آشنا است به خوبی می داند که در ابتدای کار چگونه فالوور بگیرد. یکی از انواع روش های جذب فالوور، تبلیغات ایمن است.

با توجه به گسترش جرم فروش فالوور فیک، لازم است که به پیجی که دارای فالوورهای حقیقی است اعتماد کنید و تبلیغ خود را به آن پیج بسپارید. گاهی اوقات هزینه برای تبلیغ گام بزرگی جهت پیشرفت محسوب می شود. به همین دلیل امروزه کسب و کارهای معتبر حاضر به پرداخت هزینه های بالا برای تبلیغ می شوند.

شگردهای کلاهبرداری فالوور فیک

با گسترش کلاهبرداری خرید فالوور استفاده از روش های دیگر مورد توجه قرار گرفت. به طور مثال یکی از راه ها انجام اقداماتی است که پست ها در اکسپلورر قرار بگیرند. استفاده از هشتگ های مرتبط با فعالیت، بسیار مفید است. اینستاگرام به شیوه رفتار فالوورهای پیج توجه می کند. برای اینکه میزان شایستگی پست شما نمایان گردد اینستاگرام در مرحله اول به رفتار فالوورهای شما توجه می کند. اگر پست ها مورد توجه فالوورها قرار بگیرد؛ سپس وارد اکسپلور می شود. به همین خاطر است که وجود فالوور فیک در پیج پیامد خوبی به دنبال نخواهد داشت. چرا که اینستاگرام با توجه به میزان فالوورهای شما توقع فعالیت دارد.

امروزه به خوبی با فروش فالوور فیک برخورد می شود؛ این کار در واقع یکی از جرائم رایانه ای است. به محضی که کلاهبردار دستگیر شود باید پول را برگرداند. اما کار همین جا تمام نمی شود. کلاهبردار با توجه به جرم خود به حبس محکوم می گردد. با این حال هنوز عده ای سودجو در این فضا وجود دارند که درآمد خود را از همین راه به دست می آورند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها

نیازمندی ها