کد خبر: 667735
تاریخ انتشار :

افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

 

نیاز به افتتاح حساب بانکی بین‌المللی در سال‌های اخیر بیش از گذشته اهمیت یافته است. این موضوع شاید یکی از مهمترین دلایل ایجاد مشاغل جدید و به دنبال آن درآمد‌های متفاوت در کشور‌های مختلف باشد. به عنوان مثال، در گذشته مردم به سختی می‌توانستند برای خود کاری خارج از کشور زندگی خود انجام دهند. اما اکنون می‌بینیم که بسیاری از افراد درآمد خود را از کشور محل زندگی خود ندارند، بلکه از کشور‌های دیگر با ارز‌های رایج جهانی درآمد دارند و یا به صورت آزاد کار می‌کنند. در این زمان ممکن است بسیاری از این افراد در درآمد خود دچار مشکل شوند و نداشتن حساب بین‌المللی برای آن‌ها مشکل ساز خواهد شد. در این مطلب افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه را مورد بررسی قرار داده‌ایم.

سرویس EloApply برای افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه چیست؟

مؤسسه Elo Apply می‌تواند در کمترین زمان ممکن انواع حساب‌های بانکی بین‌المللی در کشور‌های مختلف را برای شما باز کند و ویزا کارت یا مستر کارت را به نام شما دریافت کند تا شما از تجربه حس شهروند جهانی لذت ببرید. هر شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی می‌تواند با در دست داشتن مدارک در ترکیه حساب باز کند. در واقع، AlloApply نه تنها حساب شما را باز می‌کند، بلکه می‌تواند یک حساب ارزی شرکتی نیز به نام شرکت شما باز کند. البته یادآوری می‌کنیم که برای افتتاح یک شرکت تجاری ابتدا باید مراحل ثبت شرکت در ترکیه را انجام دهید. داشتن یک حساب مالی شخصی و تجاری می‌تواند فرصت‌های زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

یکی از مهمترین مزایای افتتاح حساب شخصی بین‌الملل در ترکیه این است که بر خلاف حساب‌های شرکتی، حساب‌های شخصی مشمول مالیات نمی‌شوند، بنابراین می‌توانید با خیال راحت از این حساب‌ها استفاده کنید.

با افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه می‌توانید در سراسر دنیا تجارت کنید و از معاملات درآمد کسب کنید. تمامی بانک‌های دارای مجوز و فعال در ترکیه تابع قوانین بانکداری ترکیه هستند که توسط بانک مرکزی ترکیه وضع شده است. بنابراین، اگر در بانک‌های خصوصی ترکیه یا بانک‌های دولتی ترکیه حساب باز کنید، مشمول قوانین بانکی ترکیه خواهید شد.

افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه بدون اقامت

اگر از آن دسته افرادی هستید که به فکر مهاجرت به کشور دیگری برای تحصیل هستید یا درگیر تجارت هستید و یا به فکر کسب درآمد دلار و یورو هستید یا می‌خواهید از آمازون و یوتیوب درآمد کسب کنید. ، اجازه دهید انواع مختلف حساب‌های مالی را در ترکیه به شما معرفی کنیم.افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه برای اتباع خارجی نه تنها به شما این امکان را می‌دهد که یک حساب ارزی به دلار و یورو، پوند و استرلینگ داشته باشید، بلکه شما را به یک شهروند جهانی تبدیل می‌کند، شهروندی که می‌توانید به راحتی با سایر نقاط جهان تبادل پول کنید.بسیاری از بانک‌ها قوانین مشخص و ساده‌ای برای افتتاح حساب دارند، اما به دلیل تحریم‌ها، بسیاری از کشور‌ها نمی‌توانند برای ایرانیان حساب باز کنند، به خصوص زمانی که بخواهیم برای ایرانیان بدون اقامت این کار را انجام دهیم؛ زیرا بسیاری از کشور‌ها برای ایرانیان حساب باز نمی‌کنند.

افتتاح حساب بانکی بین‌الملل در سایر کشورها

داشتن حساب بانکی بین‌المللی برای ایرانیان الزامی است،بسیاری از کشور‌ها تمایلی به افتتاح حساب برای ایرانیان بدون اقامت یا تابعیت آن کشور ندارند. این مشکلات به افرادی که کار‌های تجاری انجام می‌دهند محدود نمی‌شود، بلکه به گروه عظیمی از دانشجویان، فروشندگان آمازون، یوتیوبر‌ها و همه افرادی که به عنوان فریلنسر کار می‌کنند، مربوط می‌شود.معمولاً همه این افراد در دریافت حقوق با مشکلات زیادی مواجه می‌شوند، حتی شاید نتوانند حقوق خود را دریافت کنند. اما راه حل چه خواهد بود؟ دولت ترکیه با همکاری دولت ایران به برخی از بانک‌های خود اجازه داد تا در این بانک‌ها حساب بین‌المللی باز کرده و از خدمات بین‌المللی آن‌ها بدون اقامت و سایر شرایط استفاده کنند.

مزایای افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه

متأسفانه به دلیل تحریم‌های آمریکا در سال‌های اخیر، هیچ یک از بانک‌های ایران نتوانسته‌اند به عضویت بانک جهانی درآیند، بنابراین ایرانی‌ها نمی‌توانند پول خود را از ایران به خارج از ایران ارسال کنند. می‌توان گفت هر نوع حواله بانکی برای ایرانیان فقط از طریق واسطه امکان‌پذیر است.بسیاری باید بین انتقال یا دریافت پول به صورت دستی که بسیار پرخطر و گران است یا استفاده از حساب‌های واسطه یکی را انتخاب کنند. در این میان افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه می‌تواند بسیاری از این مشکلات را حل کند.

مدارک لازم برای انواع حساب‌های بین‌المللی در ترکیه

برای افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه، باید مدارک هویتی خود را همراه داشته باشید. در ترکیه برای افرادی که پاسپورت ندارند نمی‌توان حساب باز کرد. به همراه افتتاح حساب، به متقاضیان ویزا و مستر کارت به نام خودشان داده می‌شود. این کارت‌ها در انواع مختلفی قابل صدور هستند. انواع حساب‌های بانکی ترکیه به شرح زیر است:

حساب شخصی

به عنوان یک فرد می‌توانید یک حساب شخصی به دلار، یورو و حتی پوند درخواست کنید. به طور کلی، حساب‌های شخصی در بسیاری از کشور‌های غیر مقیم آسان است.

%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%85%D8%AA-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87.webp

همچنین برخی از کشور‌ها متقاضیان را ملزم به داشتن کارت اقامت یا شرایط خاص می‌کنند.در کشور‌هایی مانند ترکیه می‌توانید بدون نیاز به اقامت ترکیه به بانک مراجعه کنید و حساب ارزی دلار و یورو باز کنید و کارت یا ویزا کارت اولیه بگیرید و از طریق این حساب با کارت فیزیکی به حساب‌های خود در سراسر جهان مستر یا ویزا دسترسی پیدا کنید.

حساب تجاری

افرادی که قبلاً شرکتی را در ترکیه ثبت کرده باشند، می‌توانند حساب شرکتی باز کنند. البته شایان ذکر است که افتتاح حساب شرکتی به آسانی حساب شخصی نیست؛ یعنی به دلیل تحریم‌های آمریکا، بسیاری از بانک‌ها تمایلی به افتتاح حساب شرکتی برای ایرانیان حتی در صورت ثبت نام ندارند. پس از ثبت شرکت باید مدارک ثبت شرکت مانند کد مالیاتی شرکت، مجوز اداره صنعت و تجارت و سایر مدارک را به همراه داشته باشید و برای افتتاح حساب شرکت ارزی به بانک مراجعه کنید.Elo Apply می‌تواند در کمتر از یک روز کاری برای کسب و کار شما حساب نقدی باز کند و در همان روز اسناد حساب را به شما تحویل دهد.

سخن آخر

افتتاح حساب بین‌الملل در ترکیه مزایای زیادی دارد، شما می‌توانید با داشتن این نوع حساب تمام تراکنش‌های مالی را در خارج از کشور انجام دهید، از یوتیوب و آمازون در آمد داشته باشید و بدون نیاز به واسطه در حوزه ارز دیجیتال فعالیت کنید. شما حتی می‌توانید بدون داشتن اقامت ترکیه برای افتتاح حساب با مشاورین مؤسسه آرال گام تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن‌ها بهره‌مند شوید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها