کد خبر: 668180
تاریخ انتشار :

قیمت و هزینه کاشت ابرو و کاشت ابرو بصورت قسطی

قیمت و هزینه کاشت ابرو و کاشت ابرو بصورت قسطی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

جراحی کاشت مو میتواند ظاهر و اعتماد بنفس شما را افزایش دهد اما نتیجه ی نهایی لزوما با ایده آل شما مطابقت نخواهد داشت .قبل از اینکه تصمیم به جراحی بگیرید به دقت در مورد انتظارات خود فکرکنید و آنها را با با جراح خود درمیان بگذارید.درک این نکته مهم است که درتمام تکنیک های کاشت مو از موهای موجود شما استفاده میکنند.

کاشت مو

جراحی کاشت مو برای بازگرداندن مو به مناطقی از سر که طاس یا کم مو یا موهای نازک دارند انجام میشود.روش های مختلفی برای جراحی کاشت مو وجود دارد که هرکدام از این روش هارا میتوان به تنهایی یا به صورت ترکیبی با روش های دیگر مورد استفاده قرار داد تا بهترین نتیجه ممکن را برای بازگرداندن موها به متقاضیان کاشت مو ارائه داد.

کاشت مو شامل برداشتن تکه های کوچک پوست سر دارای مو از ناحیه ی اهدا کننده است که این مناطق معمولا از پشت سر و اطراف گوش ها میباشد و آن را بانک مو مینامند.

پس از برداشت فولیکول های مو یصورتکی و یا بصورت دسته ای توسط برش عرضی در محل بانک مو،موهای برداشت شده در محلولی مخصوص قرار میگیرد و اجزای اضافی آنها جدا میشود و سپس در محل مورد نظر توسط تجهیزات مخصوص و در جهت رشدموها پیوند زده میشوند.

دو نوع اصلی از روش های کاشت مو وجود دارد.در روش پیوند واحد فولیکولی نواری از پوست با فولیکول های مو از نوار پوست برداشته میشوند و در محل گیرنده قرار میگیرند.

روش دوم روش استخراج واحد فولیکولی ،تک تک فولیکول های مو از پشت سر بدون برداشتن نواری از پوست سر برداشته میشود و مشابه روش دیگر فولیکول های مو وارد مجل گیرنده میشوند.

کاشت ابرو

به جز خدمات ذکر شده که در کلینیک کاشت ابرو پیله انجام میشود ، خدمات دیگری از جمله ، کاشت ابرو نیز انجام میشود ، که مهمترین و بهترین خدمت این است که کاشت ابرو قسطی نیز انجام میشود.

کاشت ابرو قسطی

حقیقت هایی در مورد ریزش مو

نظریه هایی همچون :

طاسی اغلب به دلیل گردش خون ضعیف در پوست سر

کمبود ویتامین

شوره سر و یا استفاده بیش از حد از کلاه و یا شال و روسری رد شده اند.و یا اینکه ریزش مورا میتوان با نگاه کردن به پدربزرگ مادری خود تشخیص داد یااینکه مردان 40 ساله ای که موهای خود را از دست نداده اند ،دیگر ریزش مورا تجربه نمیکنند و موهای خود را از دست نمیدهند اشتباه است.

ریزش مو در درجه اول ناشی از ترکیبی از موارد زیر میباشد :

  1. بالا رفتن سن
  2. تغییر هورمون ها
  3. سابقه خانوادگیه طاسی (ژنتیک)

به عنوان یک قاعده هرچه زودتر ریزش مو شروع شود طاسی شدید تر میشود.

چه کسانی کاندیدای کاشت مو هستند؟

اگر رشد موی سالمی در پشت و کناره های سر خود دارید تا به عنوان نواحی اهدا کننده بتوان از آنها استفاده کرد،ممکن است کاندیدای جراحی کاشت مو در کلینیک کاشت مو باشید.

نواحی اهدا کننده محل هایی روی سر هستند که از آنها گرافت ها برداشته میشوند.

عوامل دیگری مانند رنگ مو ،بافت  و حالت مواج،صاف یا فر نیز ممکن است روی نتیجه ی نهایی تاثیر بگذارد.

روش های کاشت مو

کاشت مو با روش ها و تجهیزات مختلفی انجام میشوند که برخی از آنها امروزه از محبوبیت بالاتری در کلینیک کاشت مو پیله  برخوردار است.

از جمله این تکنیک ها میتوان به روش های FUT ، FUE ، SUT ، FIT ، میکروگرافت و...اشاره کرد.تمامی روش ها مشابهه یکدیگر بوده و تنها تفاوت انها در نحوه ی برداشت گرافت ها و عوارض آنها میباشد.

کاشت ابرو هم همچون کاشت مو با همین روش ها در مقیاس کمتر و کوچکتر در کلینیک کاشت ابرو پیله انجام میگیرد.

هزینه کاشت ابرو

کلینیک پیله

کلینیک زیباییی پیله ازجمله کلینیک های کاشت ابرو و کاشت مو به روش های مختفلف میباشد که با ضمانت نامه به متقاضیان کاشت ابرو و کاشت مو این اطمینان را میدهد که در نهایت از نتیجه ی نهایی و تجهیزات و خدمات پزشکی کلینیک کاشت مو و ابرو ی خود رضایت داشته باشید.

انتخاب کلینیک کاشت مو معتبر در فرایند کاشت موی شما نقش بسیار مهمی دارد زیرا فراهم کردن تجهیزات و امکانات مناسب برای کاشت ابرو در نتیجه ی مطلوب برای شما تاثیر گذار است.

در کلینیک پیله علاوه بر کاشت مو کاشت ابرو هم با درصد رضایت بالایی انجام میشود و همین باعث افرایش روزافزون متقاضیان برای کاشت ابرو در کلینیک کاشت ابرو پیله میباشد.

با تماس تلفنی با مشاورین ما میتوانید تمامی اطلاعات لازم برای کاشت مو و کاشت ابرو رابدست آورید.

قیمت کاشت ابرو

زیباجویانی که قصد اخذ قیمت کاشت ابرو را دارند باید بدانند که هزینه برداشت هر تار و فولیکول مو تقریبا بین 1000 تا 1500 تومان میباشد اما لازم به ذکر است که این هزینه کاشت ابرو به عوامل دیگری مانند ، سن ، جنسیت ، تعداد تارها و روش کاشت ابرو نیز در هزینه کاشت ابرو تاثیر گذار خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها