کد خبر: 683245
تاریخ انتشار :

خرید رک دیواری به صورت عمده

خرید رک دیواری به صورت عمده
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

در یک سازمان و مرکز لازم بوده ، تا تعداد زیادی رک دیواری شود . از این رو برای ایشان بهتر است ، تا به سراغ خرید رک دیواری به صورت عمده بروند .

قطعا خرید عمده یک سری مزایا و منافع را به همراه داشته و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه خواهد بود . خوشبختانه امکان خرید عمده رک ها توسط آماد سیستم ، فراهم شده و مصرف کنندگان می توانند در تعداد بالا ، هر چقدر رک نیاز دارند را تهیه نمایند . در این مقاله این روش خرید را بررسی خواهیم نمود ، پس لطفا با ما همراه شوید .

 

مزیت خرید رک دیواری به صورت عمده

خرید رک دیواری به صورت عمده با یک سری مزایا و منافع همراه می باشد . موارد زیر ثابت می کنند ، که این روش یک فرصت استثنایی است ؛

 1. قیمت مناسب تر : یکی از مهمترین مزایای خرید رک دیواری به صورت عمده ، قیمت مناسب تر آن نسبت به خرید تکی است . هنگام خرید به صورت عمده ، شما معمولاً تخفیف های قابل توجهی دریافت می کنید و به طور کلی قیمت واحد هر رک کاهش می یابد .
 2. پشتیبانی فنی : خرید این نوع محصولات به صورت عمده ، معمولاً شامل پشتیبانی فنی قوی تری می شود . تأمین کنندگان عمده عموماً بهترین منابع و تجهیزات پشتیبانی را در اختیار دارند و در صورت بروز مشکلات ، به شما کمک خواهند کرد و با توجه به این که شما حجم انبوهی از محصولات را خریداری می کنید ، حتما مشمول این خدمات خواهید شد .
 3. قابلیت تامین موجودی : با خرید عمده رک های دیواری شما می توانید موجودی انبوهی از این محصول را تأمین کنید و همچنین حداقل نیازهای مورد نیاز خود را به راحتی برآورده سازید . این امر به شما سبب شده ، تا همیشه به محصولات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید .
 4. فروش بهتر : اگر شما یک فروشنده هستید ، خرید رک های دیواری به صورت عمده می تواند به افزایش فروش شما کمک کند . با داشتن موجودی انبوه و قیمت مناسب تر ، شما می توانید به مشتریان خود پیشنهادات جذاب تری ارائه دهید و رقابت قوی تری را در بازار داشته باشید .
 5. انعطاف پذیری در طراحی : اگر هدف شما از خرید رک ، راه انداری دیتاسنتر می باشد ، با در دست داشتن حجم زیادی از رک ها مخصوصا رک دیواری ۱۲ یونیت عمق ۶۰ ، به خوبی قادر به طراحی خواهید بود و می توانید از فضای موجود نهایت بهره را ببرید و تجهیزات مختلفی را جهت برقراری شبکه ، سازمان دهی کنید .
 6. رهایی از تورم و افزایش قیمت : زمانی که شما موجودی انبار خود را از رک شبکه پر کنید ، قطعا برای تامین رک ها ملزم به پرداخت هزینه بیشتری در این شرایط تورمی نخواهید بود . این اقدام مناسب کسانی است ، که به صورت خرده فروش رک شبکه فعالیت می نمایند .

11

قیمت رک دیواری به صورت عمده چگونه تعیین می شود ؟

یکی از مواردی که در خرید رک دیواری به صورت عمده اهمیت دارد ، قیمت محصولات می باشد . این نوع خرید در قیمت نهایی محصولات دخیل بوده و باعث کاهش قابل توجه آن ها می شود . به آیتم های زیر توجه کنید ؛

 1. حجم سفارش : معمولاً هرچه حجم سفارش بیشتر باشد ، قیمت واحد کاهش می یابد . تولیدکنندگان و عرضه کنندگان ممکن است ، تخفیف های ویژه ای برای خرید های عمده ارائه دهند . به عنوان مثال با خرید رک دیواری ۵ یونیت عمق ۴۵ و رک دیواری ۷ یونیت عمق ۴۵ در تعداد بالا ، هرینه کمتری نسبت به خرید تک محصولی پرداخت خواهید کرد .
 1. نوع و کیفیت رک : رک های دیواری در انواع و اندازه های مختلف و با کیفیت های متفاوت قابل تهیه هستند . با توجه به این که میزان عرضه و تقاضا رک ها متفاوت است ، در خرید عمده نیز میزان تخفیف اعمال شده بر روی آن ها متغییر خواهد بود . معمولا محصولات پر تقاضا با تخفیف کمتری به فروش می رسند .
 2. تامین کننده : قیمت ها بین تامین کنندگان مختلف متفاوت خواهد بود . بعضی از تولید کنندگان و تجار قیمت های رقابتی تر یا تخفیفات بیشتری را ارائه می دهند ، همیشه تخفیف های آماد سیستم برای خرید رک دیواری به صورت عمده از بقیه رقبا بهتر بوده است .
 3. هزینه های حمل و نقل : در صورتی که رک دیواری به صورت عمده از منطقه دیگری تامین شود ، هزینه حمل و نقل نیز در قیمت نهایی تأثیر خواهد داشت . قطعا سرشکن شدن بهای حمل و نقل بر تعداد بیشتری محصول ، سبب کاهش قیمت خواهد شد .
 4. شرایط بازار : شرایط بازار نیز ممکن است ، قیمت را تحت تأثیر قرار دهد . در برخی موارد ، افزایش رقابت در بازار می تواند به کاهش قیمت ها منجر شود و کاهش قیمت در خرید عمده را بیشتر کند .

برای دستیابی به بهترین قیمت برای خرید رک دیواری به صورت عمده ، به آماد سیستم مراجعه کنید ، بدون شک قیمت های اعمالی در این مجموعه از سایر مراکز بهتر است .

12

نکات مهم جهت خرید رک دیواری به صورت عمده

خرید رک دیواری به صورت عمده را بایستی در چارچوب یک سری نکات انجام دهیم ، توجه به این نکات اهمیت زیادی دارد . قبل از خرید هرگونه رک دیواری ، ابتدا فضای موجود در اتاق را ارزیابی کنید . بررسی کنید که چه مقدار فضا در دسترس دارید و چندین واحد رک دیواری می توانید در آنجا قرار دهید .

همچنین حجم تجهیزاتی که قصد نصب در رک دارید را هم در نظر بگیرید . خرید رک بیش از نیازتان نه تنها سبب سودآوری نخواهد شد ، بلکه به افزایش هزینه ها کمک می کند . در صورتی که نیازمند تعداد زیادی رک می باشید ، حتما خرید عمده را تجربه کنید ، در غیر این صورت بهتر بوده ، تا به صورت تکی اقدام به خرید نمایید .

اما اگر هدف شما از خرید رک دیواری ، فعالیت های بازرگانی است ، حتما به سراغ خرید رک دیواری به صورت عمده بروید . چرا که هزینه های شما کاهش خواهد یافت و به سود بیشتری می رسید .

 

کلام آخر

خرید رک دیواری به صورت عمده از جمله روش های تامین رک شبکه بوده ، که یک انتخاب فوق العاده است و با مزایای زیادی همراه می باشد .

شما می توانید با مراجعه به وب سایت آماد سیستم ، میزان موجودی مورد نیاز خود را سفارش دهید و از دیگر امکانات و خدمات این مجموعه نهایت بهره را خواهید برد . با توجه به این که آماد سیستم خود تولید کننده است ، مشکلی جهت سفارش رک در حجم بالا ایجاد نخواهد شد .

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما