کد خبر: 707491
تاریخ انتشار :

اتحاد مقدس ایرانیان علیه دشمن صهیونیستی

اتحاد مقدس  ایرانیان  علیه دشمن صهیونیستی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

استقبال چهره های گوناگون ، اعم از سیاستمداران، هنرمندان، ورزشکاران و دیگر اقشار مردم از عملیات غرور آفرین "وعده صادق"توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پیام آشکاری را به رژیم اشغالگر قدس و مهره های آن در منطقه و نظام بین الملل مخابره کرده است. بدون شک زمانی که پای غرور ملی و موجودیت کشور و قداست خاک کشورمان به میان آید، اختلافات روبنایی و سیاسی معنای خود را از دست می دهد و همگان را در یک صف واحد، علیه دشمنان مرز و بوم مقدس کشورمان گرد هم می آورد. 

در جریان حمله وقیحانه رژیم اشغالگر قدس به ساختمان کنسولگری سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، خاک کشورمان مورد حمله قرار گرفت.در این میان، معدود افرادی در داخل کشور مدعی بودند باید از دادن هر گونه پاسخی به رژیم اشغالگر قدس خودداری کرد تا منجر به تحریک بیشتر تل آویو و حامیانش نشد! این درخواست، با اصول و ثوابت غنی گفتمان انقلاب اسلامی و سیاست خارجی انقلابی همخوانی نداشت. در قاموس و منظومه انقلاب اسلامی، تسلیم در برابر دشمن و تن دادن به ذلت اساسا معنا و مفهومی ندارد. فرمایشات رهبر معظم و حکیم انقلاب اسلامی در خصوص لزوم تنبیه دشمن متجاوز صهیونیستی و وعده قطعی ایشان مبنی بر این موضوع، بار دیگر پویایی و قاطعیت نظام جمهوری اسلامی و تعلق خاطر آن به گفتمان مقاومت را نشان داد. در نهایت، وقوع عملیات وعده صادق، خط بطلانی پررنگ بر ادعای کسانی بود که تصور می کردند جمهوری اسلامی ایران جنایت اخیر صهیونیستها را پذیرفته یا حتی در ازای عدم واکنش به آن در صدد امتیازگیری های مدنظر منطقه ای خود می باشد! ایران اسلامی نشان داد که قاطعیت و درایت دو رکن اصلی راهبردپردازی آن در مواجهه با تحولات جهانی محسوب می شود و خروجی این دو، ایجاد عزت و غرور برای ملت ایران است. 

دلیل استقبال گسترده همه سلایق و گروهها( به جز عده اندکی که کاملا معلوم الحال هستند ) از اقدام دشمن شکن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ناظر بر تعلق خاطر مشترک دهها میلیون ایرانی به سرزمین و داشته های خود است. دشمن صهیونیستی با حمله به سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق، عملا به خاک ایران تجاوز کرد و در مقابل، با گردش صدها پهپاد و موشک کروز بر فراز آسمانهای خود ، فرار گسترده ساکنان اراضی اشغالی به پناهگاهها و در نهایت انهدام بخش عمده ای از پایگاه نظامی خود در صحرای نقب مواجه شد. در چنین معادله ای، برنده و بازنده مشخص هستند! بازنده مطلق این میدان، صهیونیستها و غرب و کسانی هستند که هنوز دل در گروی سازش با دشمن بزرگ ایرانیان یعنی تل آویو هستند. رژیم اشغالگر قدس درجریان تحولات اخیر منطقه بار دیگر نشان داد که اساسا ایران و  خاک آن را دشمن خود پنداشته و از نام کشورمان ، با هر انگیزه ای که بر زبان آورده شود هراس دارد. در برابر چنین دشمن وقیح و بدذاتی نباید ذره ای عقب نشینی کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها