کد خبر: 603497
تاریخ انتشار :

قیمت املاک میانسال در تهران

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

در نقل و انتقالات بازار مسکن تهران، بررسی فایل‌های پیشنهادی فروش نشان می‌دهد، واحد‌های مسکونی میانسال به نسبت از تنوع بیشتری نسبت به سایر فایل‌ها برخوردار هستند. تحقیقات میدانی صورت گرفته از وضعیت بازار فروش املاک میانسال در پایتخت، حاکی از آن است که این واحد‌ها در مناطق شرقی و غربی برای متقاضیان خرید این نوع واحد‌های مسکونی بیشتر یافت می‌شوند.

بررسی برخی فایل‌های فروش واحد‌های مسکونی میانسال که اخیرا از سوی مالکان به بنگاه‌های معاملات ملکی ارائه شده، نشان می‌دهد، در شرق تهران، این واحد‌ها بیشتر در محدوده قیمتی ۱۵ تا ۳۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع پیشنهاد شده‌اند. این نرخ‌های پیشنهادی متناسب با نوع منطقه و عمر بنا متغیر است. در عین حال جست‌وجوی این واحد‌ها در مناطق غربی نیز نشان می‌دهد، واحد‌های مسکونی میانسال بیشتر در محدوده قیمتی ۳۰ تا ۴۵ میلیون تومان به ازای هر مترمربع از سوی مالکان در محلات مختلف مناطق غربی پیشنهاد شده است.

البته واحد‌های مسکونی میانسال در شرق و غرب پایتخت خارج از محدوده‌های قیمتی اعلامی نیز یافت می‌شود و آنچه بیش از هر چیز در میان فایل‌های این واحد‌های مسکونی بیشتر به چشم می‌خورد در این دامنه‌های قیمتی اعلامی است. در جدول زیر مشخصات قیمتی تازه‌ترین فایل‌های فروش واحد‌های مسکونی میانسال که به بازار مسکن عرضه شده‌اند ارائه شده است.

البته این قیمت‌ها مربوط به قیمت‌های پیشنهادی و اعلامی از سوی مالکان است و قیمت قطعی فروش این واحد‌ها نیست. بررسی‌ها نشان می‌دهد هم‌اکنون فروشنده‌های مسکن بر خلاف ماه‌های قبل انعطاف خود را در تعدیل قیمت‌های پیشنهادی افزایش داده‌اند. جزئیات این قیمت‌های پیشنهادی که عموما مربوط به مناطق مصرفی غرب و شرق تهران است در جدول امروز ستون نبض بازار آمده است.

قیمت املاک میانسال در تهران

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما