کد خبر: 637983
تاریخ انتشار :

خرید اینترنتی بهترین مدل های رگال لباس

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

شما می توانید رگال لباس های خاصی را که می خواهید به صورت آنلاین سفارش دهید رگال خاص این امکانرا فراهم کرده است تا به صورت اینترنتی رگال لباس مورد نظر خود را سفارش داده و آن را تهیه نمایید.

شما با مراجعه به سایت رگال خاص می توانید بهترین و جدیدترین رگال های لباس را مشاهده نمایید و با توجه به نیاز خود و مکان و شرایط خود رگال مناسب خود را انتخاب و سفارش دهید. علاوه بر آن این فروشگاه این امتیاز را برای مشتریان خود قرار داده است تا رگال مورد نظر خود را طراحی دلخواه خود سفارش داده و تحویل بگیرند.

همانطور که می دانید رگال لباس دارای انواع مختلی می باشد که هر کدان از آن ها برای مکانی مناسب می باشند به عنوان مثال رگال مورد استفاده در اتاق با رگال مورد استفاده در فروشگاه لباس متفاوت می باشد. شما می توانید برای هر مکانی که مد نظر دارید از نمونه رگال های لباس ماانتخاب نمایید و یا به صورت دلخواه خود سفارش دهید.

در ادامه انواع رگال رامعرفی خواهیم کرد تا بتوانید برای خرید آنلاین به راحتی تصمیم بگیرید:

انواع رگال لباس

همانطور که در بالا گفته شد رگال لباس دارای انواع مختلفی است، شما برای یک اتاق شخصی و کوچک احتیاج به رگال مخصوصی داری که علاوه بر اینکه مقدار لباس زیادی را در خود جای دهد مکان کمی را هم اشغال نماید.

علاوه بر این موارد رگال ها دارای نمونه های فانتزی نیز می باشند که می توانند به اتاق شما جلوه تازه و زیبایی بدهند. در صورتی که مدل خاصی مد نظرتان باشد می توانید بافروشگاه رگال خاص درتماس باشید و سفارش خود را اعلام نمایید.

انواع رگال لباس بسیار متنوع و زیاد می باشد که در زیر برخی از مهم ترین و پر طرفدارترین آنها را نام برده و به مختصر توضیح داده ایم:

رگال ثابت

رگال ثابت از اولین نمونه های رگال لباس می باشد که بهترین آن ها نیز محسوب می شود، این رگا همانطور که از نامش مشخص است ثابت می باشد و استفاده آن بیشتر در خانه یا محل کار می باشد این رگال خانگی ثابت به صورت غیر متحرک روی زمین قرار می گیرد در نتیجه قبل از خرید آن توجه داشته باشید که فضایی را برای قرار دادن آن باید در نظر داشته باشید.

برخی از این نوع رگال‌ ها دارای چرخ می باشند که در جا به جایی کار شما را راحت خواهند کرد. رگال خاص نیز این نوع رگال لباس را دارد ک می توانید آن را بدون چرخ و یا با چرخ به صورت آنلاین سفارش دهید.

رگال گردان

این رگال را بدو شک در فروشگاه های لباس سیار مشاهده کرده اید از این رگال برای قرار دادن لباس ها در فروشگاه ها استفاده می شود که مشاهده نمونه های لباس را برای مشتریان راحت می کند.

رگال های فروشگاهی دارای تعدادی شاخک همراه با گیره می باشند که برای آویزان کردن تعداد لباس‌ های زیاد از آن استفاده می شود. حتی از رگال فروشگاهی می‌ توان برای مصارف شخصی به عنوان رگال خانگی نیز بهره برد ولی نیاز به فضای کافی برای قرار گیری رگال فروشگاهی لازم است در نتیجه قبل از خرید به فضای قرار گیری آن توجه داشته باشید.

رگال دیواری

این نمونه از رگال های محبوب می باشد که در مکان های کوچک نیز قابل استفاد است و موجب می شود تا فضای بیشتر برای قرار دادن لباس های خود در یک اتاق کوچک داشته باشید.

در نتیجه اگر محدودیت محیطی دارید این رگال می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد و برای خرید اینترنتی در این مدل تردید نکنید. مزیت دیگری که این نوع از رگال دارد این است که در همه محیط‌ ها قابل استفاده می باشد. نوع دیواری روی هر سطحی قابل نصب است ولی دقت کنید که در مقایسه با رگال فروشگاهی یا رگال خانگی ثابت، حجم قرار گیری لباس‌ ها کمتر می باشد.

رگال سقفی

رگال سقفی برای مکان هایی مناسب است که فضای بسیار کمی دارند و رگال را نمی توانند بر روی زمین و یا حتی دیوار نصب کنند در نتیجه این نمونه از رگال می تواند بهترین انتخاب برای آن ها باشد.

این رگال همانطور که از نامش مشخص است مانند یک لوستر به سقف وصل شده و از آن آویزان می‌ شوند. رگال سقفی نیز در شکل‌ ها و مدل‌ های گوناگونی ساخته می‌ شود از جمله این مدل‌ ها: رگال سقفی میله‌ ای، دایره‌ ای و گلدانی است.

طراحان همواره مدل‌ های راحت‌ تر و شیک‌ تری را در این نوع طراحی و وارد عرصه کرده اند و می توانید آن ها را از رکال خاص سفارش دهید.

رگال میله‌ای

این مدل بسیار پرطرفدار است و همینطور دارای ظرافت خاصی می باشد و علاوه بر آن نسبت به دیگر نوع رگال دارای قیمت مناسبتری است

این نوع رگال به دلیل ظرافت و زیبایی که دارد می تواند به عنوان رگال خانگی، رگال فروشگاهی، رگال بوتیک نیز استفاده شود. رگال میله‌ ای به دو حالت ایستاده و سقفی تولید می‌ شود که بر حسب نیاز و محل قرار گیری می‌ توانید از بین آن دو یکی را انتخاب کرده و سفارش دهید.

رگال قوطی

این نوع رگال قابل استفاده در منازل و بوتیک‌ ها می باشد و چارچوبی شبیه به قوطی دارد به همین علت به آن رگال قوطی گفته می شود که توسط میله‌ های مستحکم آن می‌ توانید رخت‌ ها را بر آن بیاویزید. رگال قوطی به شکل عمودی و افقی قابل استفاده است و انتخاب آن به میزان فضای شما دارد.

با توجه به شناخت انواع رگال لباس در پایان این مطلب بهتر می توانید رگال مناسب برای مکان خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

مزایای استفاده از رگال لباس

مرتب نگه داشتن لباس ها و جلوگیری از چروک شدن لباس‌ ها

در بوتیک‌ ها باعث بهتر دیده شدن لباس می‌ شود

چند منظوره بودن رگال‌ ها

وزن سبک

جا لباسی کم جا

دسترسی آسان و سریع به لباس

سخن آخر

برای سفارش هر یک از انواع رگال در بهترین کیفیت و طرح می توانید به سایت رگال خاص مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

 

دیدگاه تان را بنویسید