کد خبر: 682364
تاریخ انتشار :

نیروهای مقاومت در جنین: تا آخرین نفس با دشمن می‌جنگیم

شبکه «المیادین» با اشاره به اینکه نیروهای مقاومت فلسطین به رغم حملات گسترده دشمن به اردوگاه جنین، همچنان کنترل میدان را به دست دارند، خبر داد رزمندگان با یکدیگر عهد بسته‌اند تا آخرین نفس با دشمن بجنگند.

نیروهای مقاومت در جنین: تا آخرین نفس با دشمن می‌جنگیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، همزمان با تداوم حملات رژیم صهیونیستی به شهر جنین در شمال کرانه باختری، شبکه «المیادین» جدیدترین اخبار درباره حملات رژیم صهیونیستی و وضعیت نیروهای مقاومت را گزارش داد.

تجاوز گسترده و همه‌جانبه رژیم صهیونیستی از بامداد روز دوشنبه (۳ جولای) آغاز شده و همچنان ادامه دارد. تجاوزی که علاوه بر ویرانگری بی‌سابقه در جنین و اسارت ۱۲۰ فلسطینی، موجب شهادت ۱۰ نفر و جراحت ۱۰۰ تن دیگر شده که حال ۲۰ نفر از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

المیادین، ظهر امروز (سه‌شنبه)، خبر داد به‌رغم آنکه اردوگاه جنین کاملا تحت محاصره قرار دارد و گلوله‌باران این اردوگاه متوقف نشده، اما نیروهای مقاومت کنترل میدان نبرد را به دست دارند.

این شبکه اضافه کرد دشمن از روز گذشته همزمان با بمباران شدید، ده‌ها بار سعی کرد نیروهای ویژه خود را به مرکز اردوگاه جنین بفرستد، اما تمام این تلاش‌ها ناموفق بود و خسارات سنگینی به نیروهای مهاجم وارد شد.

طبق این گزارش، روحیه و ذخایر تسلیحاتی رزمندگان مقاومت همچنان در وضعیت مناسبی قرار دارد و آن‌ها طبق نقشه‌ای عمل می‌کنند که در آن تفاوت قدرت تسلیحاتی دشمن و نیروهای موجود در اردوگاه در نظر گرفته شده است.

المیادین همچنین اشاره کرد اهالی اردوگاه به‌رغم درگیری از آنجا خارج نشده‌اند و مُصر هستند به نیروهای مقاومت کمک کنند و به‌ هر قیمتی که شده در کنار آن‌ها باشند.

این شبکه در پایان نوشت: «رزمندگان با یکدیگر عهد بسته‌اند تا آخرین نفس بجنگند و تصمیم گرفته‌اند تا پایان در نبرد باشند.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها