کد خبر: 683755
تاریخ انتشار :

آنتونوف: آمریکا جرات اعتراف به شکست در برابر روسیه را ندارد

سفیر روسیه در واشنگتن اعلام کرد که ارسال تسلیحات نظامی آمریکا به اوکراین تنها به مرگ انسان‌های بیشتر منجر می‌شود.

آنتونوف: آمریکا جرات اعتراف به شکست در برابر روسیه را ندارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق و به نقل از تاس، سفیر روسیه در واشنگتن اعلام کرد که آمریکا نمی‌خواهد به شکست نقشه‌هایش در جنگ اوکراین اعتراف کند.

«آناتولی آنتونوف» سفیر روسیه در آمریکا در خصوص ارسال بسته کمک نظامی جدید آمریکا برای اوکراین اعلام کرد که واشنگتن شهامت پذیرش شکست برنامه هایش برای شکست دادن روسیه در میدان نبرد را ندارد.

سفیر روسیه در واشنگتن تاکید کرد که مقامات آمریکایی شجاعت پذیرش این را ندارند که اذعان کنند که نقشه های شکست روسیه راه به جایی نبرده است.

آنتونوف، دلیل ارسال سلاح به کی یف را این گونه توضیح داد که واشنگتن از سر خشم ناشی از ناتوانی، موشک های جدید به اوکراین می فرستد و مهمات به دست‌نشانده‌هایش می‌رساند. آمریکا انتظار دارد به روس ها آسیب برساند.

سفیر روسیه افزود که هر روز شواهد جدیدی بدست می آید که نشان می دهد آسیب ناپذیری تجهیزات ساخت غرب تنها یک افسانه بزرگ است. کمک های آمریکا تنها عذاب رژیم [ولادیمیر] زلنسکی [رئیس جمهور اوکراین] را طولانی می کند. ارسال سلاح منجر به قربانیان جدید، از جمله در میان غیرنظامیان خواهد انجامید.

به گفته آنتونوف، خون این افراد بر عهده کسانی است که از ایده تحمیل شکست راهبردی به روسیه حمایت می کنند.

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: ایالات متحده بسته جدید کمک نظامی ۱.۳ میلیارد دلاری به اوکراین اختصاص می دهد. این بسته شامل سامانه پدافند هوایی NASAMS، گلوله های توپخانه ۱۵۲ میلی متری و هواپیماهای بدون سرنشین است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها