کد خبر: 685452
تاریخ انتشار :

خدمت رسانی به زائران اربعین؛ محور دیدار سرکنسول ایران و معاون استاندار نجف

راه‌های همکاری و هماهنگی مشترک در تمامی سطوح به ویژه خدمات‌رسانی به زائرین اربعین حسینی در دیدار سرکنسول ایران در نجف و معاون اول استاندار این استان مورد بررسی قرار گرفت.

 خدمت رسانی به زائران اربعین؛ محور دیدار سرکنسول ایران و معاون استاندار نجف
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رضی‌الدین کاظمی مازندرانی، سرکنسول ایران در نجف اشرف دیروز دوشنبه، 23 مردادماه با «هاشم الگرعاوی»، معاون اول استاندار نجف دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار راه‌های تقویت همکاری و هماهنگی‌های مشترک در تمامی سطورح به‌ویژه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.

هاشم الگرعاوی در این دیدار گفت: ادارات امنیتی و خدماتی استان نجف،  خانه‌های اهالی این استان و موکب‌های حسینی آمادگی کامل برای استقبال از زائران سید الشهداء(ع) را دارند.

وی با اشاره به ایمن‌سازی و ساماندهی محورها برای تردد زائرین گفت: محلی در نزدیکی عمود(ستون) 663 برای استراحت زائرین پس از بازگشت آن‌ها از کربلای معلی در نظر گرفته شده است.

معاون اول استاندار نجف تصریح کرد: هماهنگی با طرف ایرانی در خصوص تکمیل یخ‌سازها و تعیین محل استقرار آن‌ها در جهت خدمت‌رسانی به زائران سیدالشهدا(ع) ادامه دارد.

از سوی دیگر، سرکنسول ایران در نجف از تلاش‌ها و خدمات استثنائی دولت محلی نجف اشرف و اهالی این استان به میلیون‌ها زائری که قصد زیارت قبله آزادگان دارند، تقدیر کرد و گفت: زائران ایرانی از اوایل ماه صفر برای انجام مراسم زیارت اربعین حسینی وارد استان نجف خواهند شد.

وی افزود: سخاوت و استقبال موکب‌های حسینی از زائران و خدمات‌رسانی به زائران، مسئله جدیدی نیست و آن‌ها برای این خدمت افتخارآمیز با یکدیگر به رقابت می پردازند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار بین‌الملل سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما