کد خبر: 687194
تاریخ انتشار :

واکنش رسانه‌های صهیونیستی به نشست رهبران مقاومت در بیروت

رسانه‌های صهیونیستی به برگزاری نشست میان دبیرکل حزب الله لبنان و ۲ تن از رهبران ارشد جنبش‌های حماس و جهاد اسلامی در بیروت آن هم در سایه تهدیدات تل آویو علیه این رهبران واکنش نشان دادند.

واکنش رسانه‌های صهیونیستی به نشست رهبران مقاومت در بیروت
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، رسانه‌های عبری زبان به برگزاری نشست مشترک سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و صالح العاروری معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس پرداختند.

این رسانه‌ها گزارش دادند که برگزاری نشست مذکور با هدف بررسی اقدامات بازدارنده مقابل رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.

سایت عبری زبان واللا نیز گزارش داد: در سایه تهدیدات تل آویو علیه رهبران گروه‌های فلسطینی شاهد آن هستیم که نصرالله با مسئولان برجسته حماس و جهاد اسلامی دیدار کرده و در خصوص آخرین تحولات منطقه به ویژه لبنان و فلسطین رایزنی می‌کند. آنها همچنین در خصوص تنش‌های اخیر در کرانه باختری بحث و تبادل نظر کردند.

منابع لبنانی روز گذشته گزارش دادند که سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان با زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در بیروت دیدار و گفتگو کرد.

موضوعات اصلی این دیدار دبیرکل حزب الله لبنان با رهبران مقاومت فلسطین، آخرین تحولات سیاسی به ویژه موضوع فلسطین بوده است. در این دیدار سه‌جانبه آخرین وضعیت کرانه باختری، تشدید مقاومت در آن و همچنین تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدار رهبران مقاومت بر موضع ثابت و راسخ همه بخش‌های محور مقاومت در مواجهه تمام عیار با رژیم صهیونیستی و جنایات آن تاکید ورزیدند. در این جلسه بر اهمیت هماهنگی و ارتباط دائمی و روزانه میان گروه‌های مقاومت به ویژه در فلسطین و لبنان در راستای پیگیری تحولات سیاسی، امنیتی و نظامی و اتخاذ تصمیم مناسب تاکید شد.

رسانه‌های عبری زبان روز جمعه گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی در متلاشی کردن «مثلث پیچیده» لبنان، کرانه باختری و غزه ناکام مانده است. بنا به اذعان این رسانه‌ها، مثلث پیچیده مذکور توسط صالح العاروری معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در غزه ایجاد شده است.

«رونین منلیس» سخنگوی سابق ارتش رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه کان اذعان کرد: به نظر می‌رسد العاروری حداقل در ماه‌های اخیر دست برتر را داشته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار بین‌الملل سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما