کد خبر: 691488
تاریخ انتشار :

هراس مشاور ارشد نتانیاهو از قدرت ویرانگر حماس

مشاور ارشد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی، نبرد زمینی در نوار غزه را بسیار دشوار و قدرت حماس را ویرانگر ارزیابی کرد.

هراس مشاور ارشد نتانیاهو از قدرت ویرانگر حماس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق از شبکه الجزیره، مارک رگو مشاور ارشد نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این باره اذعان کرد: ما متوجه هستیم که نبرد در غزه دشوار خواهد بود و حماس تجهیزات نظامی قدرتمندی ساخته است.

مشاور ارشد نتانیاهو در راستای کاهش نارضایتی‌ها نسبت به عملکرد کابینه وی و همچنین خشم صهیونیست‌ها به دلیل شکست در نبرد طوفان الاقصی با مطرح کردن تهدیدهای توخالی مدعی شد: پایان جنگ، نابودی حماس خواهد بود.

وی همچنین اعتراف کرد: واضح است که در ۷ اکتبر (آغاز عملیان طوفان الاقصی) ناکامی‌ها و شکست اطلاعاتی رقم خورد.

مشاور ارشد نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره احتمال حمله زمینی به نوار غزه و همچنین تهدیدهای حزب الله لبنان در این باره نیز با ابراز نگرانی گفت: اگر مجبور به انجام این کار شویم، باید آماده جنگ در دو جبهه باشیم.

طوفان الاقصی در حالی وارد هفدهمین روز خود شده که بمب افکن های رژیم صهیونیستی بدون وقفه بمباران مناطق مسکونی و درمانی غزه را ادامه می دهند، اما تا این ساعت نظامیان صهیونیست نتوانسته اند وارد غزه شوند، چرا که به خوبی می دانند که ورود به غزه یعنی ورود به کمینگاه و باتلاق، که خروج از آن به این راحتی‌ها ممکن نیست.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها