کد خبر: 692116
تاریخ انتشار :

حزب الله با گلوله، پاسخ درخواست‌های آمریکا را داد

نماینده جنبش حماس در لبنان خبر داد که آمریکاییها واسطه‌هایی نزد حزب الله لبنان فرستادند و گفتند که نمی‌خواهند وارد جنگ شوند، ولی حزب الله با بمباران سه مقر نظامی صهیونیستی، پاسخ واشنگتن را داد.

حزب الله با گلوله، پاسخ درخواست‌های آمریکا را داد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، احمد عبدالهادی نماینده جنبش حماس در لبنان گفت که عملیات طوفان الاقصی، قواعد تازه‌ای در جنگ با دشمن صهیونیستی ایجاد کرد که زیربنای آزادی کامل فلسطین خواهد بود.

عبدالهادی خبر داد که در روز نخست این عملیات، آمریکاییها واسطه‌هایی نزد حزب الله لبنان فرستادند و گفتند که نمی‌خواهند با این جنبش وارد جنگ شوند، ولی حزب الله با بمباران سه مقر نظامی صهیونیستی، پاسخ واشنگتن را داد.

به گزارش خبرگزاری صفا، وی با بیان اینکه حزب الله وارد جنگ شده است، تصریح کرد: محور مقاومت، مقاومت فلسطین را رها نخواهد کرد، بلکه بر اساس تحولات داخل [فلسطین]، محور مقاومت نیز در جبهه‌های مختلف وارد عمل خواهد شد.

این مقام حماس با اشاره به اینکه امنیت، مهمترین چیزی بود که رژیم صهیونیستی بر مبنای آن بنا شد، ولی در این عملیات از بین رفته است، خاطر نشان کرد: دیدار سید حسن نصرالله با العاروری و النخاله، این پیام را مخابره کرد که بخشهای مختلف محور مقاومت، بر سر نحوه تداوم این جنگ، با هم در حال هماهنگی هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها