کد خبر: 695119
تاریخ انتشار :

جهاد اسلامی: با تمدید آتش‌بس، منافع مردم خود را در نظر گرفتیم

جنبش جهاد اسلامی گفت: «به توافق رسیدیم که آتش‌بس در نوار غزه را به مدت دو روز دیگر با همان شرایطی که در توافق مبادله اسرا ذکرشده است، تمدید کنیم».

جهاد اسلامی: با تمدید آتش‌بس، منافع مردم خود را در نظر گرفتیم
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، جنبش مقاومت «جهاد اسلامی» فلسطین بامداد سه‌شنبه بیانیه‌ای درباره تمدید آتش‌بس موقت با رژیم موقت صهیونیستی و تبادل اسرای بیشتر صادر کرد.

جهاد اسلامی در این‌باره گفت: «به توافق رسیدیم که آتش‌بس در نوار غزه را به مدت دو روز دیگر با همان شرایطی که در توافق مبادله اسرا ذکرشده است، تمدید کنیم».

به نوشته وبگاه شبکه «الجزیره» این جنبش تصریح کرد: «از طریق تمدید آتش‌بس، ما به دنبال این بودیم که منافع مردم خود را در نظر بگیریم و تا حد امکان کمک دریافت کنیم».

جهاد اسلامی همچنین افزود: «ما به همراه نیروهای مقاومت رفتار دشمن را دنبال می‌کنیم و آماده حفظ منافع مردم و دفع تجاوز به آنها به هر قیمتی هستیم».

شامگاه دوشنبه بود که وزارت خارجه قطر و جنبش حماس خبر دادند که توافق آتش‌بس انسانی در غزه، با همان شروط قبل، به مدت دو روز دیگر تمدید شده است.

تمایل رژیم صهیونیستی برای تمدید آتش‌بس در غزه در حالی است که کارشناسان حتی در داخل فلسطین اشغالی به احتمال موفقیت این رژیم در تحقق اهداف جنگی خود در غزه به دیده تردید می‌نگرند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها