کد خبر: 695958
تاریخ انتشار :

بهره برداری انتخاباتی از مذاکرات تبادل اسرا در آمریکا

به گزارش مشرق، اندیشکده تبیین در کانال ای تای خود بخشی از تحلیل هیل را در مورد انتخابات آمریکا منتشر کرد:

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

بهره برداری انتخاباتی از مذاکرات تبادل اسرا

بعد از توافق تبادل اسرا بین رژیم صهیونیستی و حماس، تحلیل های متفاوتی در جامعه آمریکا درخصوص ابعاد آن ارائه و در همین خصوص انتقادات زیادی متوجه " جو بایدن" گردید و به اذعان کارشناسان، این موضوع بر انتخابات سال آینده آمریکا تأثیر خواهد گذاشت.

اندیشکده هیل در یادداشتی به این موضوع پرداخته و در همین رابطه نویسنده چنین اظهار کرده است که بایدن انتقادات مطرح‌شده از سوی هر دو حزب را پذیرفته و در تلاش است تا این مسئله را به نحو بهتری مدیریت کند. به اذعان برخی کارشناسان، دولت بایدن برای آزادی اسرا با زمان بسیار چالش‌برانگیزی مواجه است و این انتقادات بیشتر ناظر به این موضوع است که چرا باگذشت این‌همه زمان، تاکنون فقط ۴ اسیر از ۱۲ آمریکایی دربند حماس آزادشده است.

در همین رابطه، ترامپ، بایدن را متهم کرد که چرا به‌جای آزادی آمریکایی‌ها،آزادی کودکان و زنان را در اولویت قرار داده‌ و یا دین فیلیپس از دیگر رقبا چنین اظهار داشته است که چرا نیروهای ویژه در آزادی اسرای آمریکایی تاکنون نقشی ایفا نکرده‌اند.ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا و نیکی هیلی فرماندار سابق کارولینای جنوبی که هر دو از رقبای اصلی بایدن هستند از کمک مالی ایالات‌متحده به آژانس سازمان ملل متحد که بر پناهندگان فلسطینی متمرکز است(UNRWA )، انتقاد کرده‌اند.

انتخابات (۲۰۲۴)ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، شصتمین انتخابات و تاریخ برگزاری آن سه‌شنبه ۵ نوامبر ۲۰۲۴ خواهد بود.

*بازنشر مطالب شبکه‌های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه‌ها منتشر می‌شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها