کد خبر: 697925
تاریخ انتشار :

مصوبه شورای امنیت درباره کمک رسانی به غزه «ضعیف» و «ناکافی» بود

جهاد اسلامی فلسطین ضمن انتقاد از سکوت جامعه جهانی و رژیم های عربی در مقابل جنایات صهیونیست‌ها در غزه، مصوبه ضعیف و ناکافی شورای امنیت درباره کمک‌رسانی به غزه را نکوهش کرد.

مصوبه شورای امنیت درباره کمک رسانی به غزه «ضعیف» و «ناکافی» بود
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش مشرق، جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای در واکنش به قطعنامه دیشب شورای امنیت در خصوص کمک‌رسانی به غزه تاکید کرد که این قطعنامه در سطح جنایت‌هایی که اشغالگران در غزه انجام می‌دهند، نیست.

جهاد اسلامی اعلام کرد که مصوبه ضعیف و ناکافی شورای امنیت به رژیم صهیونیستی قدرت تصمیم گیری در خصوص نیازمندی‌های غزه را می‌دهد و قوانین و منشورهای بین‌المللی را نقض می‌کند.

این بیانیه خطاب به جامعه جهانی نسبت به استمرار کشتارها و جنایت‌های رژیم صهیونیستی و اعدام میدانی ساکنان نوار غزه هشدار داده و نوشت: ما سکوت جهانی و به ویژه نظام‌های رسمی عربی در خصوص بازداشت‌ها و کشتار و نسل‌کشی اشغالگران علیه اهالی کرانه باختری را محکوم می‌کنیم.

جهاد اسلامی تاکید کرد: ما شجاعت ملت یمن و رهبران این کشور در خصوص مواضع ثابت و جسورانه آن ها در کمک به فلسطین و ملت آن را گرامی می‌داریم.

این بیانیه ضمن اشاره به تخریب دفاتر شبکه فلسطین الیوم در غزه، ادامه هدف قرار دادن روزنامه نگاران و خانواده‌های آنها در نوار غزه و همچنین سکوت موسسات و سازمان‌های بین‌المللی در خصوص استمرار جنایت‌های جنگی رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها