کد خبر: 700539
تاریخ انتشار :

ترامپ مخالفانش را «حیوان» خواند

رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور مخالفانش را با لفظ «حیوان» توصیف کرد.

ترامپ مخالفانش را «حیوان» خواند
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا از رأی‌دهندگان در ایالت «آیووا» خواست حتی اگر «مثل سگ مریض هستند» پای صندوق‌های رأی بروند.

او که نامزد پیشتاز حزب جمهوری‌خواه در مرحله مقدماتی انتخابات 2024  است گفت که رأی دادن، حتی اگر آنکه رأی می‌دهد اندکی بعدتر فوت کند باز هم ارزش دارد.

ترامپ گفت: «شما نمی‌توانید در خانه بمانید. حتی اگر مثل سگ مریض باشید و بگویید عزیزم من نمی‌توانم این کار را انجام دهم... حتی اگر رأی بدهید و بعدش بمیرید باز هم ارزش دارد.»

ترامپ در بخش دیگری از سخنانش به مخالفانش که او را درگیر پرونده قضایی‌ کرده‌اند لقب «حیوان» داد. او از «لوئیز کاپلان» قاضی یکی از پرونده‌هایش به عنوان «یکی از بدترین قاضی‌ها در کشور» نام برد.

او گفت: «مادر همسر من یک زن باورنکردنی با زیبایی‌های فوق‌العاده چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ درونی بود... او به تازگی فوت کرد.»

ترامپ ادامه داد: «همسرم بابت این مسئله ویران شده است و من قرار است در یک جلسه دادگاه ساختگی، در یک دادگاه کاملاً ساختگی شرکت کنم. ما از قاضی درخواست کردیم ایا می‌توانیم بابت مراسم تدفین مادر همسرم یک روز مرخصی بگیریم. و او گفت که نه!»

رئیس‌جمهور سابق امریکا ادامه داد: «اینها حیوان هستند. می‌توانید تصورش را بکنید؟... گفت نه! ما نمی‌توانیم مرخصی بگیریم. آدم‌های بدی هستند.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها