کد خبر: 704511
تاریخ انتشار :

الحوثی: حجم جنایت‌های اسرائیل از حد تصور فراتر است

صد آنلاین | دبیرکل انصار الله یمن در سخنانی ضمن تاکید بر این که حجم جنایت‌های رژیم صهیونیستی که آمریکا و غرب در آن مشارکت دارد از حد تصور فراتر است، گفت: تمام اهالی غزه در تراژدی واقعی زندگی می‌کنند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش صد آنلاین ، عبدالملک الحوثی، دبیرکل جنبش انصارالله یمن پنجشنبه، ۱۰ اسفند در سخنانی ضمن اشاره به تداوم تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، گفت: رفتار کشور‌های غربی و در راس آن‌ها آمریکا در تناقض کامل با شعارهایشان درباره حقوق بشر است.

به گزارش العالم، وی اظهار کرد: حجم جنایت‌های اسرائیل که آمریکا و غرب در آن مشارکت دارد از حد تصور فراتر است.

 

 

رهبر مقاومت یمن با اشاره به حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به تجمع فلسطینی‌هایی که منتظر دریافت وعده غذایی بودند، گفت: دشمن اشغالگر تجمع مردم گرسنه غزه در اطراف کامیون‌های کمک در شمال غزه را به دامی تبدیل کرد تا آنان را هدف قرار دهد.

الحوثی، افزود: کمک‌های وارده به غزه فقط ۵ درصد نیاز‌های اهالی آن را تامین می‌کند. تمام اهالی غزه در تراژدی واقعی زندگی می‌کنند.

رهبر انصارالله یمن همچنین گفت: آنچه در شمال غزه جریان دارد بالاتر از تراژدی است و اهالی آن به خاطر خلاصی از این مشکلات مجبور به رفتن شدند.

وی ادامه داد: ۹۵ درصد اهالی غزه به ویژه غذایی برای سیر شدن نمی‌یابند. به رغم بدتر شدن مشکلات مردم و سکوت عربی، دشمن در زمینه تحقق اهداف شومش با شکست مواجه شده است.

عبدالملک الحوثی اظهار کرد: به‌رغم قتل، ویرانی و گرسنه نگه داشتن اهالی غزه توسط دشمن صهیونیستی، اما این دشمن در زمینه وادار کردن مردم به مهاجرت از غزه با شکست مواجه شده است.

رهبر مقاومت یمن، اضافه کرد: دشمن در زمینه سرکوب رزمندگان غزه و استرداد اسرایش شکست خورده است.

وی نیز تاکید کرد: پایداری، صبر و استواری رزمندگان مقاومت بی سابقه است و آنان همچنان با شجاعت با دشمن صهیونیستی در غزه می‌جنگند.

رهبر انصارالله یمن، گفت: به اعتراف وزیر جنگ اسرائیلی این رژیم بهای گزافی با تلفات در میان نیروهایش پرداخته است. بحران بی سابقه روانی در میان نیرو‌های دشمن صهیونیستی یکی از نشانه‌های پیروزی مقاومت است.

الحوثی اظهار کرد: امت اسلامی عربی مسئولیت بزرگی در قبال رنج‌های مردم فلسطین دارد.

رهبر انصارالله یمن همچنین گفت: اگر مسلمانان و اعراب به اهالی غزه کمک می‌کردند این مردم می‌توانستند کار دشمن را در جبهه‌های جنگ یکسره کنند.

الحوثی اضافه کرد: چرا سطح حمایت امت اسلامی از مردم فلسطین در سطح حمایت آمریکا و غرب از دشمن صهیونیستی نیست.

دبیرکل انصارالله یمن گفت: رویکرد کشور‌های عربی نسبت به آرمان فلسطین و جنگ عربی اسرائیلی به حد عادی‌سازی آنان با دشمن صهیونیستی رسیده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها