کد خبر: 512390
تاریخ انتشار :

تصاویر جالبی از موبایل آینده سامسونگ منتشر شد

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، موبایل آینده سامسونگ با دو ویژگی منحصر به فرد روانه بازار فروش خواهد شد. تصویر منتشر شده به نظر در مرحله آزمایش است و بعید به نظر می رسد سامسونگ پرچمدار گلکسی اس 10 را اینگونه تولید کند با این وجود باید منتظر خبر های بیشتر از کمپانی کره ای سامسونگ باشیم. در تصویر منتشر شده دو موضوع به صورت کامل مشخص است که اولین موضوع تمام تلاش های سامسونگ را نقض می کند. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد گوشی هوشمند جدیدی را با قابلیت بریدگی صفحه نمایش روانه بازار فروش کند. این قابلیت برای موبایل آینده سامسونگ بسیار عجیب خواهد بود و هیچ کدام از طرفداران برند سامسونگ نمی توانستند این موضوع را حدس بزنند.
تصاویر جالبی از موبایل آینده سامسونگ منتشر شد
مورد تمام استفاده از پتنتی است که سامسونگ مدتی پیش ثبت کرده بود که آن نیز در این گوشی هوشمند جای خواهد داشت. به نظر سامسونگ قصد دارد روی موبایل آینده خود حسگر اثر انگشت روی تمام صفحه نمایش را مورد استفاده قرار دهد. این قابلیت بسیار خاص خواهد بود و کاربران را برای باز کردن قفل صفحه نمایش به یک منطقه محدود نمی کند و تنها نیاز است اثر انگشت خود را با شرایط باز شدن و طبق قوانین سامسونگ روی موبایل آینده این برند ثبت کند. این کار علاوه بر آسان شدن استفاده از اثر انگشت برای کاربران امنیت بسیار بالایی را تدارک می بیند. این روش بدون شک مورد استقبال کاربران قرار خواهد گرفت.
موبایل آینده سامسونگ با این ظاهر به زودی وارد بازار فروش خواهد شد البته سامسونگ هنوز به صورت رسمی این موضوع را تایید نکرده و بعید به نظر می رسد این ظاهر برای پرچمداران سامسونگ مورد استفاده قرار گیرد. این ظاهر بسیار شبیه به پرچمداران جدید هوآوی است و باید دید سامسونگ چه برنامه هایی برای این پتنت قدرتمند دارد.
نظر شما در مورد این ظاهر چیست؟ آیا گوشی های هوشمند سامسونگ با این ظاهر می تواند موفق شود یا هواداران این برند قدرتمند از الگو برداری سامسونگ از برند های دیگر ناراضی خواهند بود؟
منبع: کالاسودا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما