کد خبر: 628426
تاریخ انتشار :

سوختن سه نفر در آتش سوزی پرشیا در قزوین

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان قزوین گفت: به دنبال تصادف خودروی سواری پرشیا با کامیون در محدوده شهرستان دانسفهان ۳ نفر از مصدومان حادثه به دلیل حریق خودروی سواری فوت کردند و ۲ سرنشین کامیون هم مصدوم شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سهیل سلطانی در جمع خبرنگاران از وقوع یک سانحه تصادف منجر به فوت در استان خبر داد و اظهار داشت: به دنبال تصادف خودروی سواری پرشیا با کامیون در محدوده شهرستان دانسفهان 3 نفر از مصدومان حادثه به دلیل حریق خودرو فوت کردند و 2 نفر دیگر هم مصدوم شدند.

وی زمان ایجاد این حادثه را ساعت 3 و 45 دقیقه بامداد امروز بیان کرد و افزود: در این سانحه خطرناک خودروی سواری بعد از برخورد با کامیون واژگون می‌شود که البته به سرعت 2 دستگاه آمبولانس به همراه کارشناسان اورژانس و نیروهای امدادونجات جمعیت هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شدند و در نهایت 5 مصدوم شناسایی شدند که راننده و سرنشین کامیون راضی به انتقال به مرکز اورژانس برای درمان سرپایی نبودند.

سلطانی ادامه داد: با این حال  3 مصدوم دیگر این حادثه با توجه به آتش‌سوزی خودرو دچار سوختگی خیلی‌شدید شدند و با وجود تلاش نیروهای اورژانس هر 3 سرنشین مصدوم خودروی سواری در محل حادثه جان باختند.

وی یادآور شد: در نهایت هم فوت‌شدگان تحویل مأموران نیروی انتظامی حاضر در صحنه حادثه شدند تا اجساد آنها بعد از طی مراحل پزشکی قانونی در اختیار خانواده آنها قرار بگیرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما